,

2016 Sonbahar-Kış Uzun Bayan Hırka Modelleri

2016 Sonbahar-Kış Uzun Bayan Hırka Modelleri

2016 Sonbahar-Kış Uzun Bayan Hırka Modelleri | 2016 Sonbahar-Kış modasında uzun bayan hırka modelleri sıklıkla karşımıza çıkmakta olan hırka tasarımlarıdır. Diz hizasına kadar inen geniş ve rahat hırkalar 2016 yılında en sık tercih edilen hırka tiplerindendir. Bu hırkalar sizleri sıcak tutarken şık bir görüntü elde etmenize sebebiyet vereceklerdir. Bacaklarınıza tam olarak oturan çizmeler ile bu hırkaları kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Bu hırkaları kullanarak hemen hemen her kıyafetinize günlük bir hava katabilmeniz mümkün olacaktır. Tesettür giyim tarzında da sıkça rastladığımız uzun hırkalar, her kesimden bireye hitap etmekte olan hırka tipleri olarak bilinmektedirler. Hırkalar, ara mevsim geçişleri başta olmak üzere her mevsimde ihtiyaç duyabileceğimiz kıyafetler olarak bilinmektedirler.

Uzun bayan hırka modelleri her marka tarafından üretilmekte olan, her sene podyumlarda yerlerini alan ürünlerdir. Bu ürünleri kullanarak hemen hemen her kıyafete günlük ve modern bir hava verebilmek mümkündür. Grunge akımının etkilerinin göründüğü uzun hırka modelleri yazlık kıyafetler ile de kolayca kombinlenebilecek kıyafet tipleridirler. Bol çeşitleri ve geniş renk yelpazeleri ile her kesime hitap edebilecek uzun hırka modellerine ulaşmak mümkün olacaktır. 1960 ve 1970’li yıllardan Hippie’ler tarafından sıklıkla kullanışmış olan uzun hırkalar, Bohemian tarzının bir parçası olarak bilinmektedirler. Bol paça pantolonlar, cowboy çizmeleri ve uzun eteklerin özgün takılar ile buluştuğu bu akımda her parça ile birlikte uzun hırka modelleri kullanılabilmektedir.

2016 Sonbahar-Kış Uzun Bayan Hırka Modelleri

Yeni Sezon Hırka Trendleri

2015 yılında da olduğu gibi 2017 yılında da uzun hırkalar ve salaş hırkalar oldukça moda. Tribal desenler ve geometrik şekiller ile renklendirilmiş olan uzun hırkalar, yeni sezonun en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadırlar. Tarzınızdan ödün vermeden sıcak kalmak istiyorsanız uzun hırka modelleri tam size göre! Bilek kısmında biten uzun hırkaları kullanmaktan çekiniyorsanız bel hizasında biten uzun hırkalardan da faydalanabilirsiniz. Basic atletler ve çeşitli tişörtleriniz üzerine rahatlıkla giyebileceğiniz bel kısmında biten hırkalar da oldukça estetik bir görünüme sahip olmanızı sağlayabilecek yapıdadırlar. Dar ve tek renkteki pantolonlarınızı kolaylıkla uzun hırkalarınız ile kombinleyebilir ve dikkat çekici bir görünüme ulaşabilirsiniz.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%