,

2017 Babet Modelleri Yine Çok Havalı

2017 Babet Modelleri Yine Çok Havalı

2017 Babet Modelleri Yine Çok Havalı | Babet modelleri hem yaz giyiminde hem de sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde kullanılan ve bayanların en rahat ettiği modeller arasındaki yerini yıllardır korumaktadır. Yine her sezon olduğu gibi 2017 yılında da birçok yeni babet modeli tercih edilecektir.  Babet Modelleri 2017 yılında rahatlığı ve ayaktaki zarif duruşuyla kıyafetlere kolayca kombine edilebilme özellikleriyle her zaman modadaki yerini koruyacağa benziyor. Her tarza uygun olan renk ve desenlerin bolluğuyla tercihlerinizi babetler üzerinde yoğunlaştırabilirsiniz.

Topuklu ayakkabılar gibi yormayan aksine rahatlığı için tercih edilen babetlerde spor kıyafetler için rengarenk desenleri ile de sıkça kullanılmaktadır. Babetlerde her kıyafete uyan siyah deri modellerinde bilekten bağlamalı modeller üzerinde seçim yapabilirsiniz. Yazın kullanılacak babetlerde burnu açık olan modelleri tercih edebilir ve sıcaktan etkilenmeyecek şekilde hava alan babetleri kullanabilirsiniz. Günlük kıyafetlerle ve spor kıyafetlerle kullanılabilecek olan babetlerde desenli modelleri bulabilirsiniz. Babet Modelleri 2017 yılında seçim yaparken ortopedik tabanlı olan ayakkabılar seçildiğinde ayak tabanı daha rahat edecektir.

2017 Babet Modelleri Yine Çok Havalı

2017 Yılı Babet Tercihleri Nasıl Olmalı?

Topuk boyları en fazla 2 cm olan babetlerde püskül ve kurdele detayları ile krem, bej, toz pembesi modelleri bu senenin renk tonları arasındaki yerini alacaktır. Canlı renk sevenler içinde bir çok seçeneğin sunulduğu babetlerde gümüş veya altın renginde babetlerde kullanılacak. Hanımların günlerinde özel toplantılarında bir araya geldiklerinde ev ayakkabısı olarak da tercih ettikleri babetler şıklığıyla diğer bayanları etkileyecektir.

Parıltılı taşlarla süslenen babetler özellikle bu tür toplantılarda tüm dikkati ayaklar üzerine çekecek kadar iddialı ve şık duracaktır. Esneyebilen tabanlar ile spor kıyafetler ile çok iyi uyumu yakalayan kot kumaşından yapılmış babetlerde bu sene de yine çok tercih edilecek modeller olacaktır. Loafer tarzı babetlerde kullanılan tırtıklı tabanlar ile dört mevsimde kullanılacak kadar uzun ömürlü olacaktır. Loafer tarzları günlük ayakkabı olarak kullanabilir ve zarifliği yakalayabilirsiniz. Klasik deri modelleri içinde rugan deriler yine çok şık duracak ve rugan yine göz alacak kadar asil bir duruş yakalayacaktır. Birbirinden ilginç tasarım ürünleri bulabileceğiniz bir çok çeşit arasından ayağınıza en yakışacak olan babet üzerinde kararınızı verebilirsiniz.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%