,

2017 İğne Oyası Havlu Kenarları

2017 İğne Oyası Havlu Kenarları

2017 İğne Oyası Havlu Kenarları | 2017 İğne Oyası Havlu Kenarları İğne oyası, kadınların hem yazma hem havlu hem de giysilerde kullandıkları bir el işidir. Bu el işi farklı modellerle sürekli olarak özgünleştirilmeye müsaittir. Bu nedenle hanımlar özellikle havlu kenarlarını misafire kullanmak için ya da çeyiz amacıyla iğne oyası ile süslerler. Bu noktada iğne oyası havlu kenarları 2017 modellerinden birini siz de öğrenebilirsiniz. Sabır gerektiren bu işin sonunda sizin de hoş bir havlunuz olabilir.

2017 İğne Oyası Havlu Kenarları

3 Renkli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yeşil rengi çiçek kenarları olarak kullanacağınız bu modelde diğer iki rengi çiçeğin rengi olarak kullanacaksınız. Bu nedenle diğer iki rengi havlunuza ve kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Dilerseniz sadece bir renk seçerek tüm çiçekleri aynı renkte yapabilirsiniz. İp olarak havlu kenarlarına uygun naylon ipleri tercih etmelisiniz. Kalınlığına uygun da bir dikiş iğnesi edinmelisiniz.

  • Yeşil ip ile yaprak için büyük ve küçük uzantılar yapın.
  • Bu uzantıların aynı boyda olmasına özen gösterin.
  • Ardından çiçek yapmak için iplerle her küçük uzantının içine altı adet iğne oyası ilmeği atın.
  • İlmeği uzatarak iğneyi içinden geçirin ve kapatın.
  • Bu düğümleme işlemi ile çiçekleri tamamlayın.

İğne oyası havlu kenarı için bu işlemleri tekrarlayın ve havlu kenarı boyunca hoş çiçek desenleri elde edin. İğne oyaları arasında bu örnek oldukça kolay olmakla birlikte 2017 yılının iğne oyası modasına da uygun. Yine çiçekli ve klasik dağ modellerini göreceğimiz bu yılda bu örnek ile dilerseniz özgün bir çalışmaya imza atabilirsiniz. Seçeceğiniz renkler ile güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

İğne oyası havlu kenarları 2017 modelleri ile siz de misafirler ve kendi günlük kullanımınız için orijinal havlulara sahip olabilirsiniz. Bu el emeği havlu kenarları ile uzun süre kullanabileceğiniz hoş havlular elde edebilirsiniz. Asla ekşimeyecek ve modası geçmeyecek çiçek detaylı havlu kenarları ile modaya ayak uydurmakla birlikte şık bir tasarım da elde edebilirsiniz. En kolay iğne oyalarından biri olan bu tasarımı deneyebilirsiniz. Sonuçtan memnun kalacak ve farklı renkler kullanarak ayrı ayrı havlulara işleyebileceksiniz.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%