,

2017’de En Uygun 6 Lüks Otomobil

2017'de En Uygun 6 Lüks Otomobil

2017’de En Uygun 6 Lüks Otomobil; 2017 için en uygun fiyatlı lüks otomobil mi arıyorsunuz? Telaşa gerek yok! Burada, bu yazıda Editörün Seçimi rozetini listeye alacağım, bu nedenle bu yılın en iyi, ancak ekonomik lüks otomobillerini yansıttığımızı göreceksiniz. En iyi giriş, orta ya da tam boyutlu lüks otomobil satın almak istediğiniz her ne olursa olsun, sizi teminat altına aldık.

2017’de En Uygun 6 Lüks Otomobil

 

1. BMW 3 Serisi

2017'da En Uygun 6 Lüks Otomobil

Bir zamanlar BMW 3 serisi tüm spor arabalar içinde bir numara ilan edildi. Bununla birlikte, günümüz kuşağında, müzakere edilmemiş dokunsallık bir dereceye kadar yumuşamıştır.

Showroomların hâlâ eklenti hibrid veya turbodizel, beş ileri manuel veya iki hızlı otomatik şanzıman da dahil olmak üzere beş farklı motor seçeneği sunan BMW 3 serisi gibi seçeneklerle dolup taşması gerçeğine rağmen Tekerlekten çekiş seçenekleri. Bir vagon, sedan veya beş kapılı Gran Turismo arka kapı olan 3 gövde stilinde mevcuttur.

 

2. Cadillac ATS

BMW 3 Serisi

Avrupada rakiplerinin safkan eksikliğine rağmen, Cadillac ATS onun ilginç tasarım ve performans özellikleri ile bu kadar olur dedirtti.

Standart olarak 202 beygir gücü, 2.5 litre 4, 8 hızlı otomatik veya arka sürüş, 272 beygir gücü 2.0 litre turbo 4 ve 336 beygir gücü, 3.6 beygir gücü ile tüm tekerleklerden çekişli V6’ya sahiptir. Ayrıca, kademeli bir şasi ve ağır bir direksiyon bulunuyor; bu da Cadillac’ı cimri bir kohort haline getiriyor.

 

3. Audi A6

Cadillac ATS

Seçici bir sürücü iseniz, Audi A6 şüphesiz çok yönlü bir seçenektir. 252 beygir gücünde 2,8 litre turbo 4, ön vitesli otomatik 7 vitesli otomatik ve dört tekerlekten çekişli otomatik 8 vitesli bir Powertrain seçeneği sunuyor.

Ayrıca, süperşarjlı bir V6 3.0 litre, tüm tekerlekten çekiş seçeneği vardır. Öte yandan, standart olarak gelen 7 inçlik bilgi-eğlence sistemi. Diğer isteğe bağlı teknoloji özellikleri arasında; Gece görüş, Android Auto, Apple Araba Oyna, Otomatik acil fren sistemi ve uyarlanabilir hız sabitleme sistemi.

 

4. Mercedes-Benz E-Serisi

Audi A6

Mercedes-Benz E-Serisi, en iyi lüks otomobillerden biridir; bu, görkemli bir tur boyunca sürüklenmek isteyenlere hitap eder. Hem Android Auto hem de Apple Car Play seçenekleri ile son derece rahat ve sessiz bir kabin, 12.4 inçlik bir infotainment ekrana sahiptir. Arkadan ve tüm tekerleklerden tahrikle 9 vitesli otomatik ile birlikte yeterli gç sağlayan 241 beygir gücündeki 2,0 litrelik turbo 4 silindirli.

Emniyet teknolojisi, oto-acil fren sistemi ve şerit tutma asistanı yanı sıra yarı özerk sürücü modunun opsiyonel bir özelliğini içerir. Mercedes parçaları kolayca kullanılabilir.

 

5. Audi A3

audi-a3

 

Şimdi Audi A3 geliyor; Ki bu süper lüks arabada hepimiz görmek isteriz her şeyi yığınlar. Genel olarak, işlemek için mükemmel bir paket. Hassas bir manevra, kompakt sürüş, mükemmel uyum ve bitirme özellikleri sunar. Audi A3, 4 kapı sedan ve iki kapı yumuşak üst kabriole modelleri mevcuttur. 220 beygir gücü, 2.0 litrelik turbo şarjlı 4 silindirli ve 6 ileri otomatik sürüş, hem ön hem de tekerlekten çekiş. 10 hoparlör sesi ve yedek kamera standart olarak geliyor. Diğer isteğe bağlı özellikler; Apple Car Play, uyarlanabilir cruise kontrol ve Android auto ile bir eğlence ve bilgi sistemi.

6. Land Rover Freelander

Land Rover Freelander

Land Rover – merkezi Warwickshire, Birleşik Krallık’taki merkezi olan İngiliz otomobil markası. Jaguar Land Rover (JLR) grubunun bir parçası olan Tata Motors’a (Hintli bir şirket) aittir. İkinci nesil Land Rover Freelander ilk LR2 olarak 2007 yılında ABD’de satıldı.

2008’de piyasaya sürülen bir sonraki versiyon, 19 inç jantlar ve yan kaplamalı LR2 HSE. Standart olarak 230 beygir gücü üreten 3.2 litrelik sıralı 6 silindirli motora, dört tekerlekten çekiş ve 6 vitesli otomatik şanzımansa da sahiptir. Diğer özellikler arasında, dokunmatik navigasyon ekranı seçenekleri ve bir Alpine-440 watt 14 hoparlör, uyarlanabilir ön aydınlatma, bi-xenon farların yanı sıra dış ayna ve su birikintisi lambaları da bulunuyor.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%