,

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey | Alexandrite Lazer Epilasyon le
diğer tüm lazer epilasyon aletlerinin özelliklerini bulabilirsiniz ve bu sayede istenmeyen yerlerdeki tüy ve
kıl köklerinden kurtulabilirsiniz. Bu durum en çok kadınları sevindirir iken erkeklerde bu kapsamda lazer
epilasyona giderek daha sık çıkmakta olan kıllarından kurtulmaktadırlar. Ancak bu konuda Alexandrite Lazer Epilasyon yaptıracak olan kişilerin en çok merak ettikleri soru ise Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları nelerdir sorusudur. Sizlere bu konuda bilgi vermek ve de bu lazer epilasyon sonrasında ne kadar para
ödeyeceğiniz konusunda size haber vermek amacı ile bir yazı dizisi hazırladık.

Öncelik ile Alexandrite Lazer Epilasyon ile kıl köklerinden daha iyi bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bunun sebebi ise Alexandrite Lazer cihazının lamba denilen bölgesinde inanılma yoğun bir enerji birikmektedir ve bu enerji ısı enerjisine dönüşerek deriye temas ettiğinde deri üzerindeki kıl köklerini kurutmakta ve de yüzeyde olan tüyleri de yok etmektedir. Ancak bu kapsamda 2 ay gibi bir süreliğine 6 seans gitmeniz gerekecektir.

Şimdi de Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları konusuna geri dönecek olur isek bu kapsamda erkeklere ve de kadınlara iki ayrı fiyat aralıkları belirlenmiştir. Kadınlarda tüm vücut 600 TL ilen erkeklerde bu fiyat 1000 TL olmaktadır. En çok tercih edilen ve de lazer epilasyon uygulanan bölgeler olan koltuk altı için 50 TL alınmaktadır. Kadınlarda genital bölge için 150 TL istenir iken erkeklerde ise 382 TL ücret istenmektedir.

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey

Kadınlara Uygulanan Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları Nelerdir

Kadınlar lazer epilasyon konusuna oldukça özen göstermektedirler. Çünkü sürekli olarak ağda ya da jilet ile uzayan kılları almak yerine direkt olarak birkaç seans içinde kıl köklerini aldırarak bu sorunda kurtulabilirler.

Kadınlarda tüm vücut için 600 TL gibi bir fiyat belirlenmiştir. Bu kapsamda fiyatı en çok merak edilen bölgelerden birisi olan bikini bölgesi için 75 TL gibi bir fiyat belirlenmiştir. Ayrıca yarım alt bacak için 290 TL istenir iken tüm bacak için ise 400 TL istenmektedir.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%