,

Altın Broş Modelleri Hediye Seçimlerine Yardımcı

Altın Broş Modelleri Hediye Seçimlerine Yardımcı

Altın Broş Modelleri Hediye Seçimlerine Yardımcı | Eskiden bu yana kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından olan broşlar, her geçen gün daha farklı tasarımlarla alıcılarına ulaşıyor. Bazen güzel bir hediye olarak bazen de kendiniz için bu parçalar kıyafetlerin ideal tamamlayıcılarından. Altın broş modelleri de değerli taşlardan seçim yapmak isteyenlerin beklentilerine cevap veren türden. Beyaz ve sarı altın broş modelleri doğru kıyafetle doğru yerde kullanıldığında kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak.

Altın Broş Modelleri Hediye Seçimlerine Yardımcı

Altın Broş Modelleri Nasıl Kullanılır?

Altın, kullanımı özen isteyen bir madendir. Hangi kıyafetle kullandığınız, nasıl bir tasarımı olduğu önemli bir konu. Beyaz renk sarıya göre biraz daha avantajlı, çünkü daha fazla kıyafetle uygulanabilir. Sarı altın için daha dikkat etmek gerekiyor. Yani tek başına altın çok değerli ve güzel görünse de bunu iyi biçimde kombin etmek lazım. Bazı tasarım örneklerinden bahsedilirse; çiçek, kelebek, yıldız, fiyonk, kuğu, tuğra yazılı, çok ayaklı at, inci taşlı, balık, kalp, yaprak, zincirli, deniz atı gibi çeşitleri bulmak mümkün.

Değişik tasarım altın broş modelleri seçimi ve kullanımında şu noktalara dikkat etmekte yarar var:

  • Öncelikle altın broş tasarımlarını spor giyimde takmamakta yarar var.
  • Beyaz altın broş kullanıyorsanız tasarım özelliğine göre günlük kullanım için iyi bir tamamlayıcı olabilir.
  • Sade kıyafetlerde broşu ön plana çıkarmanız mümkün. Çok desenli ve renkli kıyafetlerde pek bir işe yaramayabilir.
  • Şalla birlikte kullanılacaksa, omuz bölgesinde şalı birleştirmek için sağ ya da sol taraftan yerleştirilebilir. Genelde klasik kıyafetle birlikte kombin oluşturulur. Sarı ya da beyaz altın bunda çok fark etmez.
  • Ceketle kullanım söz konusuysa, düğme ve cep olmayacak şekilde yakanın alt kısmına yerleşebilir. Cekette göze çarpan başka detay olmamalıdır.
  • İş yeri- ofis için kullanılacaksa, gömlek yakasında boyun bölgesinde şık bir görünüm kazanmak mümkün. Rahatsız etmemesi için top şeklinde görünüm olabilir.
  • Abiye kıyafetlerde beyaz ya da sarı beyaz karışık altın broş sade bir elbiseyi mükemmel şekilde tamamlayabilir. Siyah ve kalın askılı bir elbisenin askı kısmına hayvan ya da beğendiğiniz tasarım broş eklenebilir. Bu sezon bu şekilde kullanım oldukça moda.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%