,

Ayaklarınızı Sıcacık Tutan Panduf Bayan Terlik Modelleri

Ayaklarınızı Sıcacık Tutan Panduf Bayan Terlik Modelleri

Ayaklarınızı Sıcacık Tutan Panduf Bayan Terlik Modelleri | Kış aylarında ev içinde sizi ısıtan ve rahat giysiler tercih edilir. Özellikle polar eşofmanlar, kopşunlu sweatshirtler, yumuşacık kalın çoraplar kışın ev giyiminin olmazsa olmazlarıdır. Yazın ayağınızdan çıkarmadığınız parmak arası terlikler, bu mevsimde yerlerini yünlü çoraplara ve kışlık kapalı terliklere bırakır. Hem erkekler hem de bayanlar için ayakları sıcacık tutacak şekilde üretilmiş, içi yünlü veya polar kumaştan dikilmiş terlikler, soğuk günlerde ev rahatlığınızın vazgeçilmezi haline gelirler. Panduf bayan terlik modelleri ise kışın ayağınızı en sıcak tutan, peluş ve polar kumaşlar ile dikilen, parmak uçları ve arkası kapalı modellerdendir.Ayaklarınızı Sıcacık Tutan Panduf Bayan Terlik Modelleri | Kış aylarında ev içinde sizi ısıtan ve rahat giysiler tercih edilir. Özellikle polar eşofmanlar, kopşunlu sweatshirtler,

Ayaklarınızı Sıcacık Tutan Panduf Bayan Terlik Modelleri

Panduf Terlikler Kullanışlı ve Rahat Mıdır

Panduflar, genelde ev botu şeklinde tasarlanırlar. Örgü, polar veya peluş kumaşlardan dikilebilirler. Pandufların ayak bileğinde biten veya biraz daha uzun olanları mevcuttur. Her ikisinin de kullanımı kolay ve rahattır. Panduflar esprili birer ev ayakkabılarıdır diyebiliriz çünkü genelde çeşitli hayvan figürlerine benzetilerek tasarlanırlar. Sanki ayaklarınıza terlik değil birer sevimli ayıcık geçirmişsiniz gibi görünürler. Bazıları ayağınızda büyük durabilirler ancak bu sayede içinde ayaklarınız her zaman sıcak kalabilir. Özellikle son yıllarda çeşitli Disney karakterlerine benzetilerek dikilen panduf bayan terlik modelleri, sıkça tercih edilmektedir.

Panduflar sadece sevimli ve büyük rahat terlikler olarak değil, şık birer bayan botu şeklinde de tasarlanırlar. Örgü motiflerden üretilen, ponponlar ile süslü veya kışa dair aklımızda ilk çağrışım yapan imgeler ile süslenen modeller mevcuttur. Örneğin üzeri kardan adam motifleri ile işlenmiş, bazı yerlerine pulpayet dikilmiş çok şık ve farklı tasarımlar, mağazalarda bulunmaktadır. Bayan panduf terlik modelleri, çorap giyermiş gibi ayağa geçirilebilirler, bu sayede soğuk hava geçirmeden gün boyu ayakları sıcacık tutarlar.

Pandufların altında deri, plastik veya kauçuktan bir taban olması, yere bastığınızda soğuğun ayaklarınıza nüfuz etmesini önler. Bu nedenle panduf seçerken tabanlarına dikkat etmeli, altları incecik kumaş olan modelleri seçmemelisiniz.

Hem rahatlığı ve sıcaklığı ile ayağınızı saran, hem de esprili ve şık tasarımları ile göze hitap eden bayan panduf modelleri, havaların soğuması ile birlikte önce mağazalara, sonra da ayaklarımıza kışı getirmek için hazır.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%