,

Babet Çorabı Bayan

Babet Çorabı Bayan

Babet Çorabı Bayan |  Kadınların severek giydiği ayakkabılardan biri olan babetler artık yaz kış demeden dolaptan kaldıramadığımız ayakkabılar arasında. Nedeni ise hem çok rahat olması hem de hemen hemen her kıyafete uyum sağlayabilmesi. Bilhassa iş kadınlarının tercih listesinde bir numarada yer alan babetlerden vazgeçemeyen kadınlar bunu kışın da giymekte. Babet çorabı bayan anlamında ise kışın bazı sıkıntılar yaşanabilmekte.

Babet çorabı giymeden babet giymek son derece rahatsız edici olabilir. Bilhassa bu babeti kışın giymek istiyorsanız ayağınızın üşümemesi için kalın bir çorap giymek istiyor olabilirsiniz. Babet çoraplarını kalın kumaşta bulmaya çalışmak da son derece zor olabilir. Bunun için yapmanız gereken babet giyeeğiniz zaman bunu elbise ya da etekle kombinlemek ve çorap olarak da uzun külotlu çorap tercih etmek olacaktır.

Babet Çorabı Bayan

Kışın Bayan Babet Çorap Seçenekleri Nelerdir?

Kışın gelmesiyle beraber pek çok bayan çizme ve bota geçse de hala babetlerinden vazgeçmeyen bir çok kadın olduğunu biliyoruz. Hem büyük rahatlık verişi hem de özellikle ayakta çalışan kadınlar için tercih edilen babetler yazın çorap bulmak anlamında kolay olsa da kışın biraz zorlayıcı olabiliyor.

Babet çorabı bayan bulmak için kışlık kumaşa sahip çorap arasanız da bunun için az önce de dediğimiz gibi etek ve elbiseler ile kombinlemek mantıklı bir yaklaşım olacaktır. Çünkü dar para bir pantolon giydiğimiz zaman altına giydiğiniz babete kalın bir çorap giyemeyecek ve yazlık ince babet çoraplarından giymek zorunda kalacaksınız. Bu da kış şartlarında sizin için zorlayıcı olacak. Ama elbise ve etek altına zaten külotlu çorap giydiğiniz için dilerseniz bunun üstüne külotlu çorabınızla aynı renk olacak babet çorabını geçirebilirsiniz. Böylece ayağınız ince olmayacak ve kötü bir görüntü de sergilememiş olacaksınız.

Kışın tercih edilen babet modelleri ise daha çok deri ve süet olan babetler olmaktadır. Babet modellerinde en fazla yazın ağırlık verilse de kış kreasyonlarına babeti koyan ayakkabı markaları da vardır. Çok tercih etmesek ve önermesek de babetten vazgeçmem diyenler için bir çok hazır kombin bulabilmeniz mümkün.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%