,

Bayan Korse Model Tasarımları

Bayan Korse Model Tasarımları

Bayan Korse Model Tasarımları | Kadınların iç giyimlerinin önemli bir parçası haline gelen ve görünümün
birkaç beden daha incelterek giyilecek kıyafetlerde fit görünmeyi sağlayan ürünler olarak kullanılmaktadır.
Kalça kısmı geniş olan bayanlar kalça toparlayıcı korseleri kullanmaktadır. Vücudun neresinde yağlanma varsa
oraya hitap eden korselerde vücudu sıkı bir görünüme kavuşturarak biçimi farklılaştırır. Korse Modelleri
olarak alt ve üst bölge için kullanılan korseler olduğu gibi sadece alt ya da sadece üst için kullanılan korselerde bulunmaktadır.

Sadece göbek bölgesinde sorun olanlar için göbek bölgesi korseleri, karın bölgesi korseleri, tayt şeklinde bulunan modeller ve atlet şeklinde olan korseler gibi birçok bölgeye hitap eden ve sorunlu bölgeyi kapatan ve istenilen görüntüye kavuşturan kadınların kurtarıcı iç kıyafetleridir. Kilo ve yaştan dolayı göbekte oluşan sarkmalarda slip şeklinde üretilen tasarımlar kullanılır. Kadınların çoğunda bulunan bölgesel yağlanma sorunlarının kurtarıcısı olan korseler vücudun orta kısmını ve yanları da toparlama özelliğindedir.

Bayan Korse Model Tasarımları

Korse Modelleri Nasıl Kullanılır?

Korse Modelleri içinde Polyamid kumaşlardan üretilen korselerde sliplerde dikişsiz olan modeller kullanım açısından da dışarıya iz göstermemesinden dolayı özellikle abiye kıyafetler için düzgün bir görünüm oluştururlar. Dikiş ayrıntılarının belli olmaması sayesinde ince kumaşlı kıyafetlerde ten renginde de bulunan korseler hiçbir şekilde korse kullanıldığını dışarıya belli etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Karın ve göbek bölgesi korselerinde askılı ve askısız modelleri bulunmaktadır. Rahat kullanım için askılı modellerde kayma sorunu yaşanmadan kullanılabilecek kadar özel tasarımlardır. Yağlanma sorununun en çok yaşandığı karın bölgesi, kalça ve basen bölgelerinde toparlama yapan korselerden en uygun olanını alabilirsiniz.

Farklı renk seçenekleri ile kullanıma sunulan korseler, kadınların bir numaralı kurtarıcısıdır. Vücut korseleri arasında atlet şeklinde kullanılan korselerde göğüs bölgesi sorunlarını ortadan kaldırmaya yarayan ürünlerdir. Kullanım kolaylığı sunan atlet korselerde dikişsiz ve yumuşak dokularıyla rahat kullanımlar sunmaktadır. Tüm gün yaz kış kullanılabilen korselerde hava geçirgen olması sayesinde her mevsim kullanım rahatlığıyla bölgesel sıkılaşma için kullanılmaktadır. Atlet korselerin basen bölgesinden diz üstüne kadar uzanan çok amaçlı kiloları kapatmaya yarayan korseler ile çok ince ve fit görünüme kavuşabilmek mümkün oluyor.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%