,

Boyu Uzun Gösteren Ayakkabı Modelleri İle Boyunuzu Uzatmak

Boyu Uzun Gösteren Ayakkabı Modelleri İle Boyunuzu Uzatmak

Boyu Uzun Gösteren Ayakkabı Modelleri İle Boyunuzu Uzatmak |  İster kısa olun ister uzun boyunuzu her zaman daha fazla uzun göstermek sizlerin ellerinde olan bir durumdur. Bu nedenle de öncelikle boyunuzu uzun göstermek için doğru topuklu ayakkabıları seçmeniz gerek. Her topuklu ayakkabı boyunuzu uzun gösterecek diye bir kural yok. Bazen topuklu ayakkabı bile giyseniz kısa görünebilirsiniz. Bu nedenle tüm bu hataları yapmadan doğru bir şekilde ayakkabı seçimi yapmanız gerekmektedir. Öncelikle ayakkabılarınızın bantlı olmamasına önem verin.

Aynı şekilde bilekten bağlamalı olan ayakkabılardan da uzak durun. Çünkü bunlar ayakları ve bilekleri kesen modellerdir ve ne yazık ki boyunuzun da kısa görünmesine neden olacaktır. Bunun yanında her zaman buti tarzı botlardan da uzak durmalısınız. Eğer uzak durmak istemiyorsanız da doğru kullanım talimatlarına erişmelisiniz. Boyu uzun gösteren ayakkabı modelleri sayesinde her zaman daha uzun ve daha zarif görünmeniz mümkündür. Eğer ki spor ayakkabı giydiğinizde bile biraz daha uzun görünmek istiyorsanız o zaman kalın topuk bölümüne sahip olan spor ayakkabılarına yönelebilirsiniz. Bu şekilde her zaman boyunuzu olduğundan daha uzun göstermeniz de mümkün olur.

Boyu Uzun Gösteren Ayakkabı Modelleri İle Boyunuzu Uzatmak

Ayakkabı Seçiminde Önemli Olanlar Nelerdir?

Öncelikle ayakkabı seçerken eğer ki ten renginde bir ayakkabı kullanırsanız aynı ayakkabının siyahında olduğundan daha uzun görünürsünüz. Çünkü ayak bileğiniz ile ayakkabı aynı renkte olacağı için bir bütünlük sağlayacak ve daha uzun görünmenize vesile olacaktır. Bu yüzden her zaman ayakkabı seçimi yaparken açık renklerde seçimler yapmaya özen gösterin. Aslında artık çok uzun ve ince topuklar moda değil. Ama yine de doğru parçalar ile bu ayakkabıları kullanabilirsiniz.

Boyu uzun gösteren ayakkabı modelleri tercih edecek ama ayakkabıyı saklamak isteyecekseniz o zaman İspanyol paça pantolonlar ile topuklu ayakkabıları bir araya getirmeniz gerekiyor. Çünkü bu sayede hem ayakkabınızı göstermemiş oluyor hem de bacak boyunuzu çok uzatmış oluyorsunuz. Moda içerisinde olduğunuzda bu tarz tüm detayları doğru bir şekilde analiz edebiliyor olmanız gerek. Bunu sağladığınız zaman kendinizi de çok daha iyi hissedeceksiniz. Çünkü her zaman güzel görünmek sizlerin de hakkıdır.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%