,

Çocuklarınız İçin 7 – 8 – 9 – 10 Yaş Abiye Elbise Modelleri

Çocuklarınız İçin 7 - 8 - 9 - 10 Yaş Abiye Elbise Modelleri

Çocuklarınız İçin 7 – 8 – 9 – 10 Yaş Abiye Elbise Modelleri | Düğün, kına gecesi veya çeşitli davetlerde küçük kızlarınız kendilerini özel hissetmek isterler. Bu gibi durumlarda onların estetik zevklerini de göz önünde bulundurarak en güzel 7-8-9-10 yaş abiye elbise modelleri arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. Son dönemlerde hologram parçaların oldukça moda olması durumu çocuk modasında da karşımıza çıkmaktadır.

Çocuk modasında her zaman olduğu gibi sık detaya sahip pastel ve canlı renklerden oluşan elbiseler yer almaktadır. Klasik çocuk elbiseleri yerine yaratıcı kreasyonlara yer verilen 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonunda küçük kızlarınız masalsı bir görünüm yakalayabilme imkanına sahip oluyorlar. Masal kahramanlarından esinlenilerek oluşturulan 2016-2017 Sonbahar/ Kış sezonu, çocuklarınızın hayal kahramanları ile benzer bir görünüm yakalamalarını sağlıyor.

7-8-9-10 yaş abiye elbise modelleri arasında pastel pembeler, dikkat çekici siyahlar, sarılar ve pudra renklerine sahip tasarımlar bulunmaktadır. Bu sene yapılan tasarımlarda sokak modasının çocuk modası ile harmanlanması durumu karşımıza çıkmaktadır.Minik bayanlara özel olarak tasarlanan kıyafetler arasında kürk detayına sahip olan şık abiye elbise modelleri de bulunmaktadır. Çiçek desenleri her sezon olduğu gibi bu sezon da çocuk modasının vazgeçilmez detayları arasında yer almaktadırlar.  Kırmızı güller ve mavi kıyafetler arasındaki uyum 2017 sezonunda ön plana çıkmıştır. Pullu ve payetli kıyafetler de 2016-2017 sezonunda çocuk giyim modasında yer almakta olan tasarımlardır.

Çocuklarınız İçin 7 – 8 – 9 – 10 Yaş Abiye Elbise Modelleri

Masallardan Çıkmış Gibi Bir Çocuk Modası !

Çeşitli defileler sonrasında 2016-2017 sezonu çocuk modası hakkında en çok dikkatimizi çeken tasarımların masal kahramanlarını andıran tasarımlar olduğu kanısına varılmıştır. Pembe ve mavi renklerinin uyumundan faydalanılarak oluşturulan bu serinin tasarımlarının çoğunda Walt Disney çalışanlarının büyük etkisi bulunmaktadır. Disney filmlerinde kıyafetlerden sorumlu olan “Adventure Style Crew” çocukların hayallerindeki kahramanlara benzeyebilmeleri üzere çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Kabarık etekler ve çiçek detayları her sezon olduğu gibi 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonunda da oldukça yaygın olan detaylardır. Mor ve pembenin yoğunlukta olduğu 2016-2017 sezonunda kullanılmakta olan diğer renkler ise; bej , açık mavi , yeşil , siyah , kırmızı ve renk cümbüşleridir.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%