,

Dantel Yatak Örtüsü Modelleri 2017

Dantel Yatak Örtüsü Modelleri 2017
Dantel Yatak Örtüsü Modelleri 2017

Dantel Yatak Örtüsü Modelleri 2017 |  Dantel Yatak Örtüsü Modelleri 2017 içinde sizleri farklı ve göz dolduran seçenekler bekliyor. Yatak Örtüsü Modelleri hemen her çeyiz içinde her sene en çok araştırılanlardan oluyor.

Yeni sezonda dantellerin arasında örgü modelleri de göreceksiniz. Dantelden oluşan komple bir takımdan tutunda sadece uçlarında ya da köşelerinde küçük, sade bir dantel detayına kadar çeşitli boy ve ağırlıkta modeller sizleri bekleyecek. Ayrıca önceki senelerde olduğu gibi saten ya da tül süsleriyle ve farklı renklerde bir model yok gibi. Yine de yeni nesil için olsa gere mavi gibi ya da soğuk renklerden oluşan yatak örtüsü modelleri çıkmış.

Bunların dışında nedense süslemeli modelleri de artık üretiyorlar. Hamile tişörtü gibi komik yazılar, animasyonlar ya da karikatürlerin basılı olduğu yatak örtülerini de üretmeye başlamışlar. Her ne kadar daha bunu tartışsak ta üstüne çiftlerin fotoğraflarının basılı olduğu dantelli ya da dantelsiz yatak örtüsü modelleri de kıyıda köşede görülüyor.

Dantel Yatak Örtüsü Modelleri 2017

Mavi Yatak Örtüsü Modeli Anlatımı

  • On tane zincir çekin ve üzerine sekiz tane basit brit yapın.
  • İkinci sıra dolgusu için yedi dolgu arasına iki zincir çekin.
  • Üçüncü sırada dolguların üstünü dörtlü dolgu yapın ve bir seferde çekin. Zincirlerin üstüne iki tane basit brit yapın.
  • Diğer sıralarda arttırılarak yapılan sık iğneleri beşinci sırada toplayın. Bu şekilde sekiz yaprak olmalı.
  • Yaprakların arasına dolgu ve basit kafes yapın. Bu şekilde son sıraya gelin. Köşelerdeki zincirin üstünü sık iğne ile gidin.
  • Bu şekilde üç kenara da kenar oyasını yapın ve tamamlayın.

Dantel Yatak Örtüsü Modelleri 2017 içinde de farklı modeller olsa da kumaş seçiminde dikkatli davranmalısınız. Yatak örtüsü ve danteller için pamuklu kumaş ve iplik kullanmaya özen gösterin. Naylon ya da diğer sentetik maddeler terlemeye neden olur. Bu ise istenmeyen pek çok soruna neden olacaktır. Bu sorunların yanında pamuklu kumaşın rahatlığını değişmeyeceksiniz. Son olarak dantelli örtülerinizi yıkarken dikkatli olun. Dantellerin bozulmaması için ve örtünün daha sağlıklı olması için makinenin hassas ayarında yıkamalısınız. Eğer renkli bir model almışsanız boya vermemesine dikkat edin.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%