,

Derya Baykal İğne Oyası Havlu Kenarı

Derya Baykal İğne Oyası Havlu Kenarı

Derya Baykal İğne Oyası Havlu Kenarı | Derya Baykal özellikle evdeki fazlalıklardan her zaman nasıl tasarruf etmeniz gerektiğini sizlere gösteriyor. Bu yüzden de pek çok kadın bu uyarıları göz önünde tutarak büyük tasarruflar edebiliyor. İlk olarak Derya Baykal iğne oyası havlu kenarı modellerinden yararlanacaksanız iyi bir izleyici olmanız gerek. Onun yapmış olduğu motifleri ne kadar iyi anlarsanız o kadar kolay işlem yapmış olursunuz. Tabi ki yazılı anlatımlar da önemlidir. motiflerin nasıl çıktığını gördüğünüz zaman uygulaması da kolay olur. Bu motifin oldukça kolay olduğunu da bilmeniz gerekiyor:

  • Havlu kenarları için öncelikle iğne oyası ipi seçmeniz gerek ve bu ipi de parmağınıza geçirmelisiniz.
  • Sonrasında zürafa oluşturmaya başlayın. En klasik modeller için 5 zürafa ile başlamak ve 3 zürafa bastırması yapmak yeterli olacaktır.
  • Ardından da istediğiniz model için arttırma işlemlerini yapmalısınız. Bunun bir düzeninin olması gerekiyor.
  • Arttırdığınız gibi bir de azaltma işlemlerini yapmanız gerekiyor. Azaltma işlemlerini yaptığınız zaman sorunsuz bir şekilde hareket edebiliyorsunuz.
  • Sıralar sayesinde de şekli tam olarak ortaya çıkarmanız gerekiyor.
  • Diplerden bu modelleri birbirine bağlamalı ve sağlamlaştırarak istediğiniz şekli oluşturmalısınız.
  • Ardından da havlu kenarına işleyebiliyorsunuz.

Derya Baykal İğne Oyası Havlu Kenarı

Her Motifin Detaylarına Dikkat Edin

Halkalı motifler çok sık kullanılan motiflerden biridir. Bunun yanında halka yerine kalp, çiçek ya da başka bir şey de kullanabiliyorsunuz. Dolayısıyla insanlar da aralarında bir seçim yapmakta zorlanıyor. Oysaki herkes el becerisine göre bir motif seçmelidir. Mesela çiçek motifi halka motifinden daha zordur ve bunu yapabilecek olan kişilerin seçmesi gerekir. Gerek çeyizler için gerekse güzel bir ev dekorasyonu için Derya Baykal iğne oyası havlu kenarları incelemelerini takip edin ve fikir edinin. Çünkü bu kadın gerçekten de hiçbir yerde görmediğiniz pek çok modeli sizlere gösterebiliyor. Bu modellerin yapılışı da her zaman sandığınız kadar zor olmuyor. Derya Baykal iğne oyası havlu kenarı sayesinde hem havlularınızı süsleyebiliyorsunuz hem de hediyelik olarak sunacağınız havlunun kalitesini çok daha fazla arttırıyorsunuz.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%