,

En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri

En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri

En Güzel  Havlu Kenarı Örnekleri | Dışarıdan havlu satın alan insanlar neden kolaya kaçıyor? Çünkü bu insanların el becerileri pek yok. Ama eğer sizin el beceriniz varsa o zaman en güzel motifleri kendiniz yapmak isteyeceksiniz. Bu sırada ihtiyacınız olan tek şey en güzel havlu kenarı örnekleri olacak. Bu örnekler arasından dilediğinizi seçebilecek, istediğinizi kullanabileceksiniz. Tabi ki bazıları zor ve bazıları da kolay olacak. Burada önemli olan el becerinizin farkında olmanızdır. Eğer ki çok iyiyseniz o zaman zor bir modeli hemen çıkarabilirsiniz. Eğer ki o kadar pratiğiniz yoksa o zaman da bu motif sizler için uygun olabilir.

  • Öncelikle iğne oyası yapabilmek için parmağınızda sarılı bir ipin bulunması gerekiyor. Bu sarılı ip sayesinde zürafa yapımına başlayabiliyorsunuz. 7 adet zürafa ile başlamanız gerek. Bu 7 adet zürafanın üzerine ise 5 adet ek zürafa yapın ve batırın.
  • Ardından arttırma işlemlerini yapmanız gerek. Ama bu aşamada 2şerli artan ardışık sayılardan işlem yapın ki model doğru bir şekilde çıksın.
  • Azaltma işlemlerini de arttırma işlemlerinin hemen ardından yapmanız gerekiyor.
  • Sonra motifi belirtmek adına 2 ya da 3 sıra çekmek çok daha güzel olacak.
  • Tüm bunlardan sonra ise birleştirme işlemlerini yaparak şekli sunabiliyorsunuz.

En Güzel  Havlu Kenarı Örnekleri

Havlularınızı Özelleştirin

Kendi elinizle yapmış olduğunuz her şeyin daha değerli olduğunu sizler de anlayacaksınız. Bu nedenle el becerilerinizi kullanarak havlular yapmak, bunları kullanmak ya da hediye etmek sizler için de keyifli bir tutum halini alıyor. Tabi ki de kendiniz için en iyisini yapmak isteyeceksiniz. Bunun için bir kenarda biraz alıştırma yapmak sizlere de iyi gelecek bir durumdur. En güzel havlu kenarı modelleri arasından kolay olanı seçerek hızlı bir bitiş sağlayabilirsiniz. Ya da bunun yerine en zorunu seçebilir, gerçekten de kullanışlı ve herkesin imrendiği bir modele imza atabilirsiniz. Bu işi çok iyi bilenler genel olarak motifleri de kendi çıkarıyor. Sizler de onlardan biriyseniz o zaman en güzel havlu kenarı örnekleri için kendi hayal gücünüzü kullanın.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%