,

En Güzel Mont Modelleri 2017

En Güzel Mont Modelleri 2017

En Güzel Mont Modelleri 2017 | Kadınlar için giyim oldukça önemlidir ve giyim konusunda spesifik fikirlere sahip olmayan veya belirli bir akımı takip etmeyen bireyler moda olan ürünleri tercih etmeyi arzu ederler. Mont modelleri 2017 sezonunda nostaljik ve çarpıcı ürünleri içermektedirler. Kürk ve deri detaylı mont stilleri 2016-2017 sezonunda podyumlarda sıkça karşımıza çıkmış ve çıkacak olan ürünler arasında yer almaktadırlar. Deri montlarda Kapitone desenler ön planda olurken kabanlarda ise hayvan desenleri ön planda olan desen tipleridir. Dış giyim tasarımları arasında ilgi çekici yapıdaki denim kaban modelleri ve denim ceketler de bulunmaktadır. 80’li ve 90’lı yıllara yapılan küçük çaplı dönüş sebebiyle denim kumaş tasarımlarda sıkça tercih edilen bir kumaş tipi haline gelmiş durumdadır.

Mont modelleri 2017 sezonunda da oldukça çeşitlidir. Kısa montlar yanında bileklere kadar uzanan mont modelleri de sezonun öne çıkan tasarımları arasında yer almaktadırlar. İçleri astarlı veya astarsız olan bu mont modelleri 2016-2017 sezonunda sıkça tercih edilmekte olan mont modelleridir. Şişme montlar da sezonun en sık tercih edilen mont tipleri arasında yer almaktadırlar. Kendi bedeninizden daha büyük ürünlere başvurmanız durumunda 2016-2017 sezonu modasına uyum sağlamış olursunuz. Kat kat ( layer ) ve bol giyinme durumunun oldukça moda olduğu 2016-2017 sezonunda Puffer montlar sıkça tercih edilmekte olan mont tipleri olarak bilinmektedirler.

En Güzel Mont Modelleri 2017

Mat Mont Ve Ceketler Bu Sezon Çok Moda!  

Mat renklerden oluşturulan , buğulu bir görüntü yaratan ve estetik yapıda olan bu ceket tipleri yeni sezonda sıkça tercih edilecek olan mont modelleri arasında yer almaktadırlar. Şık görüntüleri ile bu montlar sezonun neo-feminen ürünleri arasında yer almakta olan mont tipleri olarak bilinmektedirler. Çok yönlü olan bu ceketlerde genellikle kullanılan renkler hardal rengi , yağ rengi , petrol rengi , asker yeşili , elektrik mavisi , açık mavi , pastel tonlar ve soft renkler olarak bilinmektedir. Sonbahar-Kış sezonunda kendilerine yer edinmiş olan bu mont tipleri deri modellerde de karşımıza çıkmakta olan modeller olarak bilinmektedirler.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%