,

En Güzel Tesettür Abiye Modelleri 2017

En Güzel Tesettür Abiye Modelleri 2017

En Güzel Tesettür Abiye Modelleri 2017 | Tesettür giyimin çeşitlendirilmesi üzere tasarımcılar tarafından gerçekleştirilen çalışmalar, mütevazi giyimin daha estetik bir hal almasına sebebiyet vermiştir. Tesettür abiye modelleri 2017 Sonbahar- Kış sezonunda da oldukça ilgi çekici yapıdadır. Herhangi bir iş yemeği, düğün , nişan , kına gecesi sırasında giymeniz gereken kıyafeti bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu gibi durumlarda tarzınıza yakın olan trendler sizlere büyük oranda yol gösterebilecek kılavuzlardır. 2017 sezonu tesettür abiye modelleri için oldukça verimli bir sezon olacağa benziyor. Geçtiğimiz sezonda daha soft renklerin hakim olduğu tesettür giyim bu sene toprak tonlarından uzaklaşarak daha canlı bir görünüm kazanacağa benziyor. Tesettür abiyelerinde her zamanki gibi parıltılı payet ve detaylar oldukça yaygın olarak kullanılmakta olan detaylardır.

Tesettür abiye modelleri 2017 sezonunda, geçen sezonda da olduğu gibi sim detayı beklenmektedir. Payetli abiye modellerinin yanı sıra etek kısmında dantel benzeri detaylar bulunan tesettür abiye modelleri de 2017 tesettür modasında karşımıza çıkmakta olan ürünlerdir. Abartısız tesettür tunik modelleri de sade bir görünüm yakalamayı arzu eden bireyler için ideal niteliktedir. Özellikle çizgili tunik modelleri bu sezonun moda ürünleri arasında yer almaktadırlar. Abiye olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz uzun pardesü modelleri de 2017 tesettür abiyeler üzerinde kullanabileceğiniz ürünler olarak bilinmektedirler.

En Güzel Tesettür Abiye Modelleri 2017

2017 Çiçekli Ferace Modelleri

2017 Sonbahar-Kış sezonunda göze çarpan abiye desenlerinden biri de çiçek desenleridir. Etnik desen kullanımı feracelerde yaygın olarak görülmektedir. Fakat bu sene siyah üzerine işlenmiş renkli çiçek desenlerine daha çok rastlayacakmışız gibi görünüyor. Feracelere yeni bir soluk getiren floral desenler, 2017 sezonu tesettür abiye modelleri arasından en sık tercih edilen ferace tasarımları olarak bilinmektedirler.Zengin kumaş seçenekleri ve şık tasarımları ile ferace modelleri sizleri davetlerin en şık bayanı durumuna getirebilecek ürünlerdir. Tesettür giyimin modernize edilebilmesi üzere tasarlanan kıyafetlerden faydalanmanız daha estetik bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak bir durumdur. Siyah başta olmak üzere fuşya , toz pembesi , haki yeşili , mürdüm , bordo , vizyon , krem , kemik rengi gibi renkler 2017 sezonunda oldukça moda olan renklerdir.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%