,

Facebook Çeyizlik Lifler

Facebook Çeyizlik Lifler

Facebook Çeyizlik Lifler | Çeyizlik lifler Facebook sayfalarında sıklıkla rastlanabilen bir şey. Ama başlık olarak lif araması yapmayın çünkü bu şekilde bir sonuç bulmanız mümkün değil. Çeyizlik lif modellerine Facebook’ta bakabilmeniz için ” Çeyiz ” başlıklı gruplara üye olabilirsiniz. Bu sayede çeyiz içine konulacak her şeyle ilgili bilgi paylaşımlarını takip edebilirsiniz. Bu paylaşımlara katılıp sorular sorabilir, gelen sorulara varsa yanıtlarınızı da yapabilirsiniz.

Çeyizlik liflerle ilgili Facebook paylaşımlarında, çok farklı modelleri görebilmek mümkün. Bu modeller arasında

  • Kese yapan
  • Sadece köpük yapan
  • İçine sabun koyulabilen
  • İçine masaj aleti koyulabilen

bulunuyor.

Facebook Çeyizlik Lifler

Liflerde Hangi Malzemeler Kullanılıyor?

Liflerde çok çeşitli malzemeler kullanılıyor. Fakat en çok kullanılan modeller genelde el örmesi modeller olarak biliniyor. El örmesinde yün iplik kullanımı ön planda. Çünkü yün hem çok dayanıklı hem de cilde masaj etkisi sağlayabiliyor. Aynı zamanda cildin çizilmesine de izin vermeyen bir yapıya sahip. Yün iplikle elde örülen lifler ayrıca çok da başarılı görüntüler oluşturuyor.

Rengârenk el örgüsü lifler çeyiz sandıklarında çok sevimli bir görüntü sergiliyor.

Facebook çeyiz için yapılmış olan liflerin aynı zamanda alışverişin de yapıldığı yerlerden biri. Buradaki gruplarda özellikle satış amaçlı çok katılımcı üye var. Bu kişiler sipariş üzerine işler de alabiliyorlar.

Lif fiyatları, işin içine ” Çeyiz ” girince biraz daha farklı olabiliyor. Çünkü çeyiz için üretilen lifler özellikle de el örgüsüyse daha teferruatlı hazırlanıyor. Kullanılan malzemelere ve de emeğe göre farklı fiyatlarda lifler bulunabiliyor.

Çeyizlik liflere;

  • Boncuk
  • Kurdele
  • Sicim

girebiliyor. Bu şekilde hazırlanmış olan banyo lifleri elbette çok daha şık oluyor. Çeyiz sandıklarında kullanılan lifler ayrıca gelin ve damadın yakınlarına verdikleri hediye bohçalarına da konuluyor. Bundan dolayı da liflerin çeyiz sandığındaki sayısı sadece 1 ya da 2 taneyle sınırlı kalmıyor. Buna göre seri sipariş alabilen yerler de var. Fakat buna Facebook kullanıcıları için hiç gerek yok. Çeyizlik lifler Facebook kullanıcılarına, Çeyiz Grupları üyeleri tarafından fotoğraflanabiliyor. Böylelikle satın alacak kişi istediği bir modeli saçabiliyor ve de sipariş verebiliyor.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%