,

Flo Bot Modelleri 2017

Flo Bot Modelleri 2017

Flo Bot Modelleri 2017 | sezonunda sizleri mutlu edecek birçok seçenek sunuyor. Yeni trendi yakalamak aslında çok kolay. Flo gibi bir mağazada biraz dolaşmanız yetecektir. Genel bir fikir alırsınız ve sonrasında ise ihtiyacınız olan ve size uyacak bir bot seçmeye başlarsınız.

Flo Bot Modelleri 2017

2017 yılında kadın botlarında deri ve rugan modeller hakim olmuş. Erkek bot modelleri ise deri ile süet ağırlıklı bir ürün çeşitliliğine sahipler. Yeni sezonda kadın botları erkeklere göre daha renkli ve canlı diyebiliriz. Kadın ve erkek botlarında vazgeçilmez olan siyah ve kahverengi her zaman olduğu gibi bu yıl da karşınıza çıkıyor. Bunların yanında yine mavi tonları, lacivert, sarı ve tonları, vizon, haki ve bordo renkler ön plana çıkıyor. Bu renkler erkek botlar için daha sade olmuş. Lacivert, sarı, haki ve mavi tonları ile erkek botları daha ön plana çıkıyor.

Ayrıca bay ve bayan botlarında her zaman klasik olan bağcıklı modelleri tercih edebilirsiniz. Ya da daha pratik olması için yanında fermuar olan modelleri deneyebilirsiniz. Eğer farklı bir görünüm isterseniz de hem bayan hem de bay bot modelleri içinde tokalı modelleri deneyebilirsiniz. Ancak kadın bot modellerinde fazladan cırt cırtlı modeller de bulunuyor.

Bunun yanında kadın botlarında eğer dilerseniz topuklu modelleri deneyebilirsiniz. Ancak özellikle kışın hava ve diğer şartları düşünürseniz, kapalı mekânlarda ya da özel davetler haricinde ince topuklu botları tercih etmemeye çalışın. İnce topuklar sizi daha zarif gösterecektir. Ancak özellikle kışın ya da zorlu hava şartlarında size zorluk çıkarabilirler.

Flo Bot Modelleri 2017 içinde dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise botların topukları oluyor. rahat ve şık olmasını isterseniz dolgulu topuklar, daha şık ve zarif görünmek isterseniz ince topukluları tercih edebilirsiniz. Ya da kalın topuklu botları seçerek yere daha sağlam basarsınız. Özellikle postal tarzı botlarla hem daha sağlam yürüyüş hem de oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ya da bileği saran botlarla hem kadın hem de erkek şıklığını ve zarafetini yeni modellerle yakalayabilirsiniz.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%