,

Genç Kızlar İçin Kısa Abiye Elbiseler

Genç Kızlar İçin Kısa Abiye Elbiseler

Genç Kızlar İçin Kısa Abiye Elbiseler | Günlük kullanımı uygun, yazın trend modelleri arasında yer alan kısa abiye elbiseler , 2016-2017 sezonunda da oldukça ilgi çekici tasarımlar ile karşımıza çıkmaktalar. Kemerli ve şifon kısa abiye elbiseler sezonun en sık kullanılan ürünleri arasında yer almaktadırlar. 2017 sezonunda yer alan elbiselerin çoğunda zarif ve sade bir yapı bulunduğu görülmektedir. Gelecek kışın mini elbise rengi lila olarak belirlenmiştir. Lila rengi maksi elbiseler ve mini elbiselerde sıklıkla kullanılan sezon renklerinden biri olarak bilinmektedir. Volanlı yapıya sahip mini elbiseler de sezonu trendleri arasında yer almakta olan elbise tipleridir. Sezon koleksiyonlarında vinyil kumaştan yapılmış olan mini deri elbiselere de rastlamak mümkündür.

Omuz farkı yeni sezon kısa abiye elbiseler için kullanılmakta olan bir tasarım şeklidir. 80’lere yapılan dönüş sebebiyle volanlı kollar ve şişkin omuzlar sezonun en çok tercih edilen ürünleri olarak bilinmektedirler. Tek omuzlu mini elbiseler podyumlardaki yerlerini almış bulunuyorlar. Mini elbise tasarımlarında göze çarpan detaylardan biri de hayvan desenlerinin bu tip kıyafetlerde sıkça kullanılması durumudur. Pre-fall koleksiyonunda karşımıza çıkan genç kız kısa abiye elbiseler özellikle hayvan desenleri ağırlıkta olarak yapılmaktadırlar. Mini elbiselerde omuz açıklığı son sezonlarda oldukça fazladır. Omuz açıklığı fazla olan elbiseler içerisine boğazlı kazaklar giymek 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonunda oldukça moda olan bir durum olarak bilinmektedir.

Genç Kızlar İçin Kısa Abiye Elbiseler

2016-2017 Sezonu 80’lere Dönüş!

80’li yıllara yapılan dönüş sonucunda kabarık ve payetli elbiseler tekrardan trendler arasında yer almış durumdalar. Payet , pul ve ışıltı trendler arasında en sık tercih edilen detaylardır. Payet ve pullar ile birlikte olarak hayvan desenli kürkler kullanmak da 2016-2017 sezonunda moda uygulamalardan biridir. 80’li yılların moda ikonlarından esinlenilerek yaratılan 2016-2017 akımlarında her bireye hitap edebilecek olan kıyafet tasarımları bulunmaktadır. Disko çağına dönüşün yaşandığı 2016-2017 Sonbahar/Kış kreasyonlarında volanlı mini elbiseler ve lateks, vinyil , faux , esnek kumaşlardan yapılan mini elbiseler oldukça moda olan elbise tipleridir. Elbiselerde öne çıkan renklerden bazıları: petrol yeşili , yağ yeşili , hologram renkler


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%