,

Haşema Modelleri

Haşema Modelleri

Haşema Modelleri | Haşema modelleri tesettür mayosu olarak aklımızda yer etmiş deniz giyimidir. Aslında marka adı olan ve Türkiye’ye ilk defa denizde tesettür giyim ürünleri sağlayan Haşema, daha sonra kıyafetin yerine kullanılmıştır. Günümüzde çok sayıda marka tesettür giyimde haşemalara yer veriyor.

Yeni sezon haşema modellerine bakılırsa, her zevke hitap eden çeşitleri görebilirsiniz. Renklilik bu sezon da hâkim olmakla beraber, mor, turkuaz, mavi, turuncu, yavru ağzı, kırmızı, desenli modeller, çift ve daha çok renkli seçenekler vs. öne çıkanlardan. Üst bölümü tunik görünümlü ve atı uzun tayt şeklindeki takımlar boneyle tamamlanabiliyor. Ayrıca eşofman takımı görünümlü seçenekler de mayoyu spor yaparken de kullanmak isteyenler için ideal olabilir. Yani denizde gösterişli tesettür giyim malzemesi kullanabileceğiniz gibi sade modellerden de yararlanabilirsiniz. Seçim tamamen sizin.

Haşema Modelleri

Haşema Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Haşema alırken ve kullanım sırasında bazı detaylara dikkat etmekte yarar var:

  • Kumaş seçimi yaparken dikkat edin. Tamamen polyester ve naylon kumaştan yapılan ürünler cilde hava aldırmayabilir. Satış noktasından destek isteyebilirsiniz.
  • Bone seçerken kafanızı tam kavraması önemlidir. Normalden dar ya da çok geniş alırsanız yüzerken rahatsızlık verebilir.
  • Deniz sonrası keyif için kolay kuruyan malzemeden olması önemlidir. Kumaş ne kadar çabuk kurursa o kadar iyi olur. Bu durum aynı zamanda sizin sağlığınız açısından önem taşıyan bir detay. Çünkü uzun süre açık havada ıslak beklemek yaz ayları da olsa hastalanmanıza neden olabilir.
  • Renk uyumuna dikkat etmeniz önerilir. Örneğin canlı pembe haşema alıyorsanız, bone siyahlı pembeli olabilir.
  • Haşemayı spor yaparken kullananlar için, uzun süre terli halde kıyafetler içinde kalmamanız önerilir. Ayrıca içinize pamuklu kumaştan bir kıyafet giyerek cildinizin tahriş olmasını önleyebilirsiniz. Birçok kişi spor yaparken kendi kızarıklık içinde bulabiliyor. Bu önemli detay.
  • Haşemanın içinde nasıl hareket ettiğiniz önemlidir. Denizde eğlence için ya da spor yaparken bu ürünleri rahat biçimde kullanmaya çalışın. Rahat olmadığınız zaman zaten bunu kullanmanızın amacı olmaz.
  • Haşema modelleri seçiminde önceden deneme şansınız varsa giyin ve hangi bölgelerinin sizi kastığını rahat hareket edip edemediğinizi belirleyin.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%