,

İdeal Abiye Elbiseler İçin Ayakkabı Modelleri

İdeal Abiye Elbiseler İçin Ayakkabı Modelleri

İdeal Abiye Elbiseler İçin Ayakkabı Modelleri | İdeal abiye elbiseler için ayakkabı modelleri | seçiminde oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Ayakkabı, elbisenin daha ilgi çekici bir yapı kazanmasına yardımcı olabilecek bir aksesuar olarak bilinmektedir. Günümüzde bayanların vazgeçemedikleri abiye ayakkabı modelleri günlük giyimde de yer almakta olan ayakkabı modelleridir. Dore ve siyah renkli ayakkabılar abiye elbise modelleri altında en sık kullanılan ayakkabı renkleri olarak bilinmektedirler. Yine gümüş renkli taşlı ayakkabılar abiye elbiseler ile kombinlenmek üzere uygundurlar. Fakat bu tip ayakkabılar 2016-2017 sezonunda “Demode” olarak nitelendirilmekte olan ayakkabı tipleri olarak bilinmektedirler. Siyah , beyaz , dore , fuşya , bej , fildişi , pudra rengi , kırmızı , bordo , açık mavi renkli ayakkabılar sezonun trend ayakkabı renkleri olarak bilinmektedirler.

Renkli abiye elbiseler için ayakkabı modelleri arasından seçim yaparken elbise rengi ile birebir renklerden uzak durmanız gerekmektedir. Ayakkabılar, elbisenin görünümüne dikkat çekici bir hava kazandıracak olan aksesuarlar olarak bilinmektedirler. Bu sebeple ayakkabılarda dikkat çekici tasarımlar kullanmanız elbiseye hava katabilecek bir durum olarak bilinmektedir. Elbise rengi ile benzer fakat elbisenin rengi ile aynı olmayan ayakkabılar arasından seçim yapabilirsiniz. Siyah renk ayakkabılar her abiye kıyafet ile uyum sağlayabilecek ayakkabı renkleridir. Fakat abiye elbiseniz siyah renkte ise siyah ayakkabı giymeniz durumunda elbiseniz sönük bir hal alacaktır. Siyah elbiseler ile bordo ve kırmızı ayakkabıları kullanabilirsiniz

İdeal  Abiye Elbiseler İçin Ayakkabı Modelleri

2016-2017 Ayakkabı Modelleri

2016-2017 Sonbahar/kış sezonuna ait ayakkabı modellerinde sivri burunlu ve tokalı ayakkabılar ön plandadır. Açık burunlu bootie ayakkabılar da sezonun ayakkabı modasında soğuklara rağmen yer almakta olan ayakkabı modelleridir. 2017 sezonunda popüler ayakkabı modellerinden biri de kadife kumaştan yapılmış yüksek topuklu ayakkabılar olarak bilinmektedir. Kürk ve deri detayları da 2017 sezonu ayakkabılarında yer etmiş olan detaylardır. Kare topuklar , kitten topuklar , Gothic topuklar , chunky topuklar , disko topuklar ve parlak topuklar sezonun gözde topuk modelleri arasında yer almaktadırlar. 80’li yılların moda anlayışından alıntılar 2016-2017 sezonunda karşımıza çıkacak tasarımlarda yer alacak olan temalardır.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%