,

İğne Oyası Küçük Havlu Kenarı Modelleri

İğne Oyası Küçük Havlu Kenarı Modelleri

İğne Oyası Küçük Havlu Kenarı Modelleri | Havlu süsleme işlemleri yapan pek çok kişi var. Sizler de bu işlemi kendiniz kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kendi zevkinize göre süslemiş olduğunuz havluları her zaman büyük bir keyifle kullanabiliyorsunuz. İğne oyası küçük havlu kenarı modelleri için daha minimal süslemeler düşünebilirsiniz. Bu sayede gerçekten de güzel bir model ortaya çıkarabilirsiniz. Üstelik bu süslenmiş olan havluları satabilir ya da sevdiğiniz birilerine hediye edebilirsiniz. Genel olarak motiflerin yapılışı kolay olduğundan el yatkınlığınız varsa kolay bir şekilde halledebilirsiniz. İşte bir motifin nasıl çıkarıldığını bu şekilde anlayabilirsiniz:

  • İlk olarak ipi parmağınıza dolamanız gerekiyor. 5 tane zürafa yapmalısınız. Sonra da üzerine batırmalısınız. Yaprak için ise 3 zürafa yapmanız gerekiyor.
  • Artık sıra arttırma işine geliyor. Bu aşamada ipi başa almanız gerekiyor. İlk olarak 3 sonra da 5, ardından 7 ve 9 tane zürafa yapılır. 9 zürafadan sonra arttırma işlemi yapmanıza gerek yok.
  • Arttırma işlemini kenarlardan 2 sıra yapmanız gerekiyor. Yani bakıldığında 3 sıra olmalı ve 9 zürafa olmalıdır.
  • Bunun ardından azaltma işlemlerini yapmanız gerek. Sona gelince ipi keseceksiniz.
  • Farklı ve açık bir renk ile oluşturduğunuz şeklin etrafından geçmelisiniz.
  • Daha da açık bir renk ip kullanarak biraz daha üzerinden geçme işlemi yapmalısınız.
  • Bu şekilde tam olarak 5 adet yaprak oluşturmanız gerekiyor.

İğne Oyası Küçük Havlu Kenarı Modelleri

Az Çaba Sarf Ederek Model Çıkarma

Öncelikle her zaman belirli bir motif üzerinde çalışmak zorunda değilsiniz. Kendiniz de yeni denemeler yaparak motifler ortaya koyabiliyorsunuz. İlk olarak iğne oyası havlu kenarı modelleri ile yeni motifleri gün yüzüne çıkarabiliyorsunuz. Tabi ki de bunlar biraz zamanınızı alıyor ama hem vakit geçirmek için hem de bir şeyler üretebilmek adına çok mantıklı bir durumdur. Bu motifleri yeni kişilerle paylaşarak daha fazla insanın da bu durumdan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Gün içerisinde bir şeyler yapmak adına bir uğraş arıyorsanız o zaman iğne oyası küçük havlu kenarı modelleri sayesinde kendiniz için vakit ayırmış olursunuz.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%