,

İğne Oyası Yazma Kenarı Facebook

İğne Oyası Yazma Kenarı Facebook

İğne Oyası Yazma Kenarı Facebook | İğne oyası yazma kenarı Facebook gruplarında, bu harika elişini öğrenmek hem çok kolay hem de ücretsiz. Gruplara katılım için sadece Facebook üyeliğinin bulunması gerekiyor. Sonrasında kullanıcı Facebook yazma kenarlarını iğne oyalarıyla süsleyebilme tekniklerini örenmeye başlıyor. İğne oyası öğrenmek ve hangi yazmayla hangi iğne oyası daha çok yakışır bunu da en iyi biçimde anlamak için hem çok model görmek, bu sayede uyum algısına ulaşmak hem de teknik konuda yeterli olmak gerekiyor. Yazma çevresine yapılacak iğne oyaları için ne kadar süre gerekeceği, kişiden kişiye değişiyor çünkü

  • Yetenek
  • Beceri
  • Algılama kabiliyeti
  • İşle ilgili altyapı

kişiden kişiye değişiyor. Bunun için öğrenme süresinde net bir bilgi vermek doğru değil. İğne oyası için açılan kurslar genellikle 6 ay sürüyor ama burada çeşitli iğne oyası detaylarına iniliyor.

Facebook iğne oyası yazma kenarı için eğitim veren gruplarla olduğu gibi farklı iğne oyası çalışmalarına özel gruplarla da hizmet verebiliyor. Aslında iğne oyası yapımını öğrendikten sonra, gerisini kişi halledebiliyor. Önemli olan iğne oyasının mantığını anlamak.

İğne Oyası Yazma Kenarı Facebook

İğne Oyası Çok Özel Kişiler İçin Yapılıyor

İğne oyası yazmalar geçmişten günümüzde hem çeyiz sandıklarında hem de evlerin en değerli köşelerinde yerlerini alıyor. Bu yazmalar başörtüsü kullananlar için evde günlük kullanımlarda çok şık bir alternatif olarak bulunuyor. Başörtüsü kullanmayanlar bu yazmaları fular olarak da kullanabiliyorlar ki bu da çok şık bir aksesuar yerine geçebiliyor.

Yazma üzerlerine baskılı modeller son yıllarda çok moda. İğne oyasıyla süslenmiş kenarlarıyla çeşitli baskılardaki yazmalar, kullanılacak ortama göre stile anlam yükleyebiliyor. İğne oyasıyla çevrelenmiş bir yazma, çok spor bir kıyafetle de kombinlenebiliyor. Örneğin postallar üzerinde yırtık bir kot ve üstünde düz bir gömleğin içine boğaza sarılı bir yazma, son yıllardın en sıklıkla görülen stilleri arasında. Bu yazmalara iğne oyası uygulaması yaparak, stile daha aykırı bir hava katmak da çok mümkün. Geçmiş ve şimdinin başarılı bir senteziyle, sinemada, konserde ya da alışverişte olabilirsiniz. İğne oyası yazma kenarı Facebook gruplarında çok farklı kombin önerileri de bulunuyor.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%