,

Kabarık Etekli Mini Straplez Abiye Modelleri

Kabarık Etekli Mini Straplez Abiye Modelleri

Kabarık etekli mini straplez abiye modelleri, özellikle genç kızlar tarafından günümüzde sıkça tercih edilmekte olan elbise tipleridir. Kısa ve şık gece abiyesi olarak bilinmekte olan mini straplez abiye modelleri çeşitlilik bakımından geniş bir yelpazeye sahiptirler. Kabarık etekli mini straplez abiye modelleri yaz ve kış sezonlarında rahatlıkla kullanılabilen bir abiye türüdür. Günlük kullanıma da uygun olan straplez kıyafetlerin genellikle gece kullanıldığı bilinmektedir. Farklı takı ve aksesuarlar ile renklendirebileceğiniz straplez abiye modelleri , kıyafeti her giyişinizde farklı bir kombin yaratabilme imkanını sizlere sunan ve kullanması kolay kıyafet modelleri olarak bilinmektedirler. Payetli straplez elbiseler ve şifon yapıdaki straplez elbiseler 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonunun gözdeleri arasında yer almaktadırlar.

2016-2017 mini straplez abiye modelleri çeşitlerinde göze çarpan detaylardan biri de bel bölgesinde kullanılan kuşaklardır. Sezonun en sık tercih edilen ürünleri göğüs altından kabaran kısa etekli straplez abiye modelleri olarak bilinmektedir. Genellilikle büstiyer kısmı payetli ve simli yapıda olan bu elbise tipleri eteklerinde farklı ve canlı renkler 2016-2017 sezonunda sıkça kullanılmaktadırlar. Mat straplez abiye elbiseler genellikle maksi yapıdaki straplez elbiselerdir .Siyahın özgün yapısı, straplez abiye modellerine ilgi çekici bir hava katmaktadır. Bu sebeple çoğu straplez elbisede siyah detaylar bulunmaktadır. Siyah, mürdüm , bordo , kırmızı , saks mavisi , elektrik mavisi , bakır , Gold , Oranj,  sıklamen gibi renklerden oluşan straplez abiye modelleri 2016-2017 sezonunun en sık tercih edilen straplez abiye modelleri olarak bilinmektedirler.

Kabarık Etekli  Mini Straplez Abiye Modelleri

Kısa Ve Şık!

Kısa kıyafetleri kombinlemek oldukça kolaydır. Fakat yanlış kombinlenen kıyafetlerin çoğu dışarı vermeleri gereken mesajı yansıtamazlar. Kıyafetin vermek istediği mesajı doğru olarak karşı tarafa yansıtabilmeniz daha estetik bir görünüme kavuşmanıza sebebiyet verecektir. Kısa ve şık elbiseler ile estetik bir görünüm yakalayabilmek üzere mutlaka platform ayakkabılara başvurmanız gerekmektedir. Topuklu ayakkabı modelleri , kısa kıyafetlerin etek yapılarının ön plana çıkmasına sebebiyet vereceklerdir. Mini straplez abiye modelleri ile de mutlaka platform veya 15 santimetre üzerinde topuk boyuna sahip topuklu ayakkabılar kullanılmalıdır.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%