,

Kına Gecesi İçin Abiye Kıyafetleri

Kına Gecesi İçin Abiye Kıyafetleri

Kına Gecesi İçin Abiye Kıyafetleri | Bayanların en güzel ve de en hüzünlü günlerinden biri kına geceleridir.
Aile veda etme ve yeni bir hayatın başlangıcı olması bakımından hüzünlü olan bu törenler, aynı zamanda hayat kurma ve sevdikleri insanla evlenme açısından da çok özeldir. Bu özel günü taçlandırmanın en güzel yolu da
tercih edilecek güzel bir abiye kına gecesi kıyafetleri arasından bir tanesidir. Bunun için iyi bir görünüm ve içinde rahat edilecek bir kıyafetin seçimine öncelik verilmelidir. Burada gelin adayının vücut tipini iyi bilmesi, gecenin düzenleneceği alanın açık ya da kapalı olmasının önceden belirlenmesinin çok büyük önemi vardır.

Kına Gecesi İçin Abiye Kıyafetleri

Hangi Vücut Tipine Nasıl Kına Gecelik Tercih Edilmelidir

Uzun bacaklara ve ince bir bele sahip bayanların, bu özel günde, gözleri üzerine toplayacak modellerden biri; parlak payetlere sahip dar mini elbisenin üzerinden, bel inceliğini gösterecek arkası uzun, önü kısa kabarık etekli modeller olacaktır. Işıltılar ve eteğin kabarık gelmesi ile gecenin prensesi olmak çok kolay olacaktır. Her beden tipine uygun abiye kına gecesi kıyafetleri arasından model değil renk önemli diyenler için vaz geçilmez renk kırmızı olmalıdır. Çünkü hem aşkın hem de kına gecesinin temsilci olan renk kırmızıdır.

Kırmızıyı tercih eden gelin adaylarının uzun elbise giymeleri tavsiye edilir. Bacak boyunun vücuduna oranla kısa olduğunu ya da göğüs ölçülerinin küçük olduğunu düşünen gelinler ise, sırt dekolteli saks mavisi ve ucu dantel detaylı elbiseleri tercih edebilir. Böylece giyilecek topuklu ayakkabı ve uzun elbise sayesinde uzun boy görünümüne ya da verilecek sırt dekoltesi sayesinde de odağın sırta kayması sağlanarak küçük göğüslerin dikkat çekmemesi sağlanır. Kına gecesinin düzenleneceği yer açık bir alansa ve kilo sorunu yaşanıyorsa ya da asil bir duruş
sergilenmek isteniyorsa tercih edilecek renk de siyah olmalıdır. Siyah asaletim timsali bir renktir ve ayrıca kilo saklamak açısından da birebirdir. Birçok renkle de uyum sağlama açısından, örneğin kına yakılırken bindallı giyilecekse, tercih edilmesi gereken renk siya, tercih edilmesi gereken model de uzun elbise olmalıdır.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%