,

Koli Bandı İle Yapılabilecekler

Koli Bandı İle Yapılabilecekler
Koli Bandı İle Yapılabilecekler

Koli Bandı İle Yapılabilecekler | Koli bandı ile yapabilecekleriniz çeşitlidir.Fakat kimse koli bandını kullanarak özgün ürünler üretebilmeyi düşünmez. Koli bandı ile yapılabilecekler başlığı altında sizler ile paylaşacağımız ürünler sonrasında kolaylıkla koli bandı ile çeşitli aksesuarlar veya günlük hayatınızı kolaylaştıracak ürünler üretebilirsiniz. Koli bandı ile yapacağınız ürünleri evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. El işi konusunda becerikli olan bireylerin tümü koli bandı ile yapılabilecek ürünleri hayata geçirebilmektedir. Bu işlem sırasında sitemizde sizler ile paylaşmış olduğumuz adımları takip etmeniz gerekmektedir. Sizler ile aşama aşama paylaşmış olduğumuz koli bandı ile yapılabilecekler kısmından kolaylıkla hayalinizdeki ürünleri üretebilir ve etkin olarak kullanabilirsiniz.

Koli bandı ile yapılabilecekler oldukça çeşitli olsa da bugün sizler ile paylaşacağımız koli bandı ile yapılan ürünler tarifleri en sık tercih edilen koli bandı ile yapılabilecek ürünler arasında yer almaktadırlar. Koli bandından ürün ve sanat eseri tasarlama akımı ilk olarak 1958 yılında Ukraynalı sanatçı Mark Khaisman tarafından başlatılmıştır. Khaisman, Philedelphia’da yaşıyor ve günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız kahverengi koli bantlarından muazzam eserler yapıyor. Khaisman’ın eserlerinde genellikle sadelik hakim. Bu sebeple Khaisman gibi koli bantlarından çeşitli ürünler üretmek sanıldığı kadar zor bir durum olarak bilinmemektedir. Koli bantı ile yapılabilecek olan ürünleri yapmak en fazla bir saatinizi alacak bir uygulama olacaktır. Koli bandını kullanarak ışık illüzyonları gerçekleştiren Khaisman, koli bandı ile ürün üretmenin oldukça zahmetsiz bir o kadar da zevkli bir iş olduğu üzerine parmak basıyor.

Koli Bandı İle Yapılabilecekler

Koli Bandı İle Süsleme Yapmak

  • Koli bantlarının esas görevi yapıştırma işlemidir. Koli bantlarının Bu özelliğinden faydalanarak kolaylıkla çeşitli malzemeler üzerine süslemeler yapmanız mümkün olacaktır.
  • Koli bantları ile çeşitli süslemeler yapabilmek üzere öncelikle hazır süslerinizin ve bu süsleri yerleştirmeyi planladığınız ürünlerinizin bulunması gerekmektedir.
  • Koli bandının yapışkan olan kısmına simler sürerek bu bantaları kurdele görevinde kullanmanız durumu mümkündür
  • Günümüzde oldukça popüler olan ve “Galaxy Jar” adı verilen kavanozları yapmaya başladığınızda koli bandını kavanozun dış kısmına ters şekilde yapıştırarak kavanozunuzu sim ve çeşitli kağıtlar ile kolaylıkla süsleyebilirsiniz.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%