,

Linkedin Contacts İle Tüm Bağlantılarınız Tek Yerde

Linkedin Contacts İle Tüm Bağlantılarınız Tek Yerde

Linkedin Contacts İle Tüm Bağlantılarınız Tek Yerde | Öncelikle Linkedin pek çok zamandır hayatınızda ve bu nedenle de pek çok işinizi bu platform üzerinde halledebiliyorsunuz. İlk olarak yapmanız gereken bu linkedin bağlantılarını doğru amaç ile kullanmaktır. Bu amaç her zaman kariyer hedefli olmalıdır. Çünkü sosyal hayatınızı paylaşabileceğiniz pek çok platform var ve eğer ki burada doğru olan amaca yönelik davranırsanız kariyeriniz için de önemli bir adım atmış olursunuz. Öncelikle linkedin çok kişi tarafından kullanılıyor ve borsadaki yeri de oldukça başarılıdır.

Bu nedenle de bu hesaplara sahip olmak geleceğiniz için sizlere büyük bir yardımda bulunabilir. İlk olarak yapmanız gereken en önemli şeylerden biri çıkan yenilikleri takip etmek olacaktır. Linkedin profiline sahip iseniz o zaman rehber uygulamasını da biliyorsunuz demektir. Linkedin contacts sayesinde artık ses getirecek pek çok işlem yapabiliyorsunuz. Pulse herkes tarafından bilinen rehber programıdır ve kısa bir süre önce linkedin bu uygulamayı satın altı. Dolayısı ile artık tüm kişilerinizi Linkedin contacts sayesinde görebileceksiniz. Gerek e-postalar gerek ise telefon ve linkedin profilleri bir arada yer almaya başlamıştır. Linkedin contacts ile tüm bağlantılarınız tek bir yerde ve bu da sosyallik için büyük bir kolaylık sunuyor.

Linkedin Contacts İle Tüm Bağlantılarınız Tek Yerde

İlk olarak linkedinin profil düzenleme bölümünde yer almanız gerekiyor. Burası sayesinde tüm kişilerinizi bir araya toplamanız da mümkün oluyor. Kişisel bilgilerinizi de bu sayede kolay bir şekilde güncellemeniz mümkün olacaktır. linkedin rehber bölümü de bu güncelleme sayesinde karşınıza çıkıyor. Hem arkadaşlarınıza kolay bir şekilde ulaşıyorsunuz hem de arkadaşlarınıza ait önemli bilgileri kolay bir şekilde görebiliyorsunuz. Eğer ki IOS işletim sistemini kullanıyorsanız bunun için özel bir uygulama olduğunu da unutmamanız gerek.

Linkedin sayesinde Tüm Kişilerinize Ulaşmanız Mümkün Oluyor

Yani IOS işletim sisteminin Apple Store bölümüne girerek bağlantınızı ABD üzerinden yaparsanız o zaman bu uygulamayı indirebilirsiniz. Bunun yanında Linkedin bir de Cardmunch yani kartvizit taraması yapan uygulamayı satın almıştır. Bu uygulama üzerinde yer alan arkadaşlarınız otomatik olarak linkedin rehber bölümüne aktarılmaktadır. Bu sayede her zaman yeni filtreleri kullanarak arkadaşlarınıza çok daha kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. En son iletişime geçilen kişilere ise ulaşmak çok daha kolay oluyor.

Arkadaşlarınızın doğum günlerini, yeni haberlerini bu şekilde takip etmeniz de mümkün oluyor. Bunu bir nevi Facebook Messenger hizmetine benzetebilirsiniz. Yani Messenger gibi özel bir uygulama ve bu uygulama üzerinden artık telefon rehberine ihtiyacınız kalmıyor. Cobook da bu uygulama gibidir ve linkedin contacts’ın en önemli rakiplerinden biridir. Bu nedenle de linkedin contacts ile tüm bağlantılarınız tek bir yerde olacak ve artık başkalarına ulaşmak sizler için zor bir durum olmayacak. En yeni güncellemeleri ve uygulamaları her zaman takip etmek zorundasınız.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%