,

Megan Fox Makyajının Sırrı

Megan Fox Makyajının Sırrı
Megan Fox Makyajının Sırrı

Megan Fox Makyajının Sırrı | Megan Fox, dünyaca tanınan ve bakışları ile erkekleri büyüleyen bir yıldız. Bu büyüleyici güzelliğin nedeninin makyajı olduğu bilinmektedir. Megan Fox makyajının özelliklerine bakalım.

Megan Fox Makyajının Sırrı

Megan Fox Makyajı Nasıl Yapılır?

  • Cildin makyaj zemininin oluşturulması açısından ilk önce nemlendirici kullanılır. Daha sonra cilde uygun fondoten seçilerek sürülür. Megan Fox cildinde ki duruluk ile fondoten kullanımına gerek görmese de cilt renginin tutturulması açısından isteyen kişilerin kullanmasında fayda olacaktır.
  • Gözaltı kapatıcısı ile kırışıklık ve morlukların uygulanması gözlerde ki yorgun ve hasta görünümü engelleyecektir.
  • Göz makyajı için altın rengi, açık kahverengi, koyu kahverengi gibi toprak tonlardan oluşan bir karma ile göz makyajı yapılmalıdır. İlk önce açık kahverengi olan farın gözkapağına sürülmesi gerekir. Daha sonra koyu kahverengi far ile dış kısma doğru gölgelendirme yapılmalıdır.
  • Kaşın hemen altında yer alan kemik kısma, hafif beyaz ile belirlenmesinin sağlanması gerekir. Göz kapağının uç kısmına sürülecek eyeliner, gözlerde daha derin bir bakış için gerekli olacaktır.
  • Megan Fox makyajı için kaşların bakımlı ve dolgun gözükmesi önemlidir. Bu nedenle koyu kahverengi kalemlerin de yardımını alarak kaşlar belirlenmelidir. Kaş kaleminin kullanımı, sadece arada ki boşluklar için değil, kaşların daha koyu renkte gözükmesi açısından da önem taşımaktadır.
  • Allık seçimini pembe ve tonlarından yana kullanan Megan Fox, allığını elmacık kemiklerin üst kısmına uygulamaktadır. Elmacık kemikleri aşağıda olan bayanlar için ise bu bölgenin alt kısmına allığın sürülmesi ile elmacık kemiklerinin de üste çıkması sağlanabilir.
  • Ruj renkleri ise megan Fox için son derece önemli olup, oldukça iddialı sayılabilecek renkler tercih etmektedir. Bunlar Megan Fox ile bordo ve kırmızı tonlarıdır. Bu makyajı uygulamak isteyen kişiler, bu tonların kendi ciltlerine gidecek tonlarını denemelidirler.

Megan Fox Makyajının Özellikleri nelerdir?

Megan Fox makyajı, yüz bölgesi için yüzün temizlenmesinin ardından kullanılacak nemlendiriciler ile yüzde ki kusurların kapatılması ve özellikle gözün ön plana çıkması şeklinde olmaktadır. Bunun için makyaj sırasında lekeli, kusurlu yerlerin kapatılması ön planda olmalıdır.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%