,

Mucize Kür! Zahide Yetiş Nasıl Zayıfladı

Mucize Kür! Zahide Yetiş Nasıl Zayıfladı
Mucize Kür! Zahide Yetiş Nasıl Zayıfladı

Mucize Kür! Zahide Yetiş Nasıl Zayıfladı  |Zahide Yetiş nasıl zayıfladı? Konusu son zamanlarda oldukça merak edilen konulardan biri olarak bilinmektedir. Zahide Yetiş, geçtiğimiz günlerdeki canlı yayınında açıkladığı üzere sadece 7 günde ciddi kilolar vermiştir. Beslenme düzeninizde radikal değişimler yapmak vücudun zayıflama süreci içerisinde sarkmasına sebebiyet verebilecek bir durumdur. Bu sebeple herhangi bir beslenme değişikliğine gidilmeden önce konusunda uzman bireyler ile görüşmeniz gerekmektedir. Doktorum programından sonra Zahide İle Yetiş Hayata programının sunuculuğunu üstlenen Zahide Yetiş, özellikle karın bölgesinde bulunan yağlardan dolayı rahatsızlık duymaktaydı. Fakat hızlı bir şekilde verdiği kilolar ile izleyicilerin ilgilerini cezbeden Zahide Yetiş’in karın bölgesindeki yağlardan nasıl kurtulduğu son dönemlerde merak konusu halindedir.

Zahide Yetiş’in nasıl zayıfladığını canlı yayında paylaşan İbrahim Saraçoğlu, kendinize herhangi bir liste oluşmamanız ve kendinize herhangi bir yasak koymamanız konusunda uyarı yapmıştır. Yapılan araştırmalar sonucunda ulaşılan veriler, diyet sırasında kendinize yasaklar koymanızın  yasakladığınız yiyeceği yemek üzere daha güçlü bir dürtüye sahip olmanıza sebebiyet verdiğini ortaya koymuştur. Zahide Yetiş , diyet yaparak zayıfladığını fakat diyet listesini hiç uymadığını da dile getirmiştir. Zahide Yetiş’in uyguladığı diyetin temel amacının az yemek olduğu İbrahim Saraçoğlu tarafından vurgulanmıştır. Çalışırken diyet yapmanın daha zorlayıcı olduğunu söyleyen bireylerin aksine Zahide Yetiş , çalışırken çok daha hızlı kilo verdiğini söylüyor. Sabah erken saatte uyanmak ve gece erken saatte yatmak diyetin gidişatını büyük oranda etkiliyor. Kült Rutinlere dönüşün bu diyet içerisinde büyük bir rolü var. Şeker içeren içeceklerden kesinlikle uzak durduğunu vurgulayan Zahide Yetiş, standart bir rutinin zayıflamasındaki en büyük etken olduğunu belirtmiştir.

Mucize Kür! Zahide Yetiş Nasıl Zayıfladı?

Zayıflama Tüyoları        

Zahide Yetiş Nasıl Zayıfladı konusu hakkında bilgi aldıktan sonra vücut tipinize uygun diyet listelerine başvurmanız mümkündür. Metabolizmanızın hızlı çalışabilmesi üzere erken kalmak herhangi bir diyet listesini uygulamaya başlamadan önce uygulanması gereken faaliyetlerden biri olarak bilinmektedir. Tüm vücut tipleri birbirinden farklıdır ve her bireyin zayıflama süresi birbirinden farklıdır. Zayıflama sürecini hızlandırmak üzere; elma, su , limon ve çubuk tarçının büyük önemi olduğu bilinmektedir. Bu malzemeleri gün içerisinde tüketerek kısa sürede zayıflamanız mümkündür.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%