,

Muhafazakar Bayanlar İçin Sade Abiye Tesettür Modelleri

Muhafazakar Bayanlar İçin Sade Abiye Tesettür Modelleri
Muhafazakar Bayanlar İçin Sade Abiye Tesettür Modelleri

Muhafazakar Bayanlar İçin Sade Abiye Tesettür Modelleri | Sade abiye tesettür modelleri ile dikkat çekmeden şık bir görünüm yakalayabilmeniz mümkün olacaktır. Tesettür giyim genel itibariyle oldukça zor bir giyim türüdür ve tesettür giyimde kullanılabilecek kıyafetler oldukça sınırlıdır. Fakat bu durum 2016-2017 sezonu tasarımlarının çeşitlendirilmesi ile tarih oluyor. Son zamanlarda tesettür giyim alanında yapılan çeşitlendirmeye yönelik çalışmalar sayesinde muhafazakar bayanlar şık olmaları gereken günlerde giyebilecekleri daha özgün parçalara ulaşabilme imkanını yakalıyorlar. 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonu tesettür abiye elbiseleri her zaman oldukları gibi bu sene de oldukça modern ve trend bir görünüm vaat ediyorlar. Tesettür giyim tarzının modernize edilmesi ile birlikte tesettür giyim göz alıcı bir yapıya bürünmüştür.

Sade abiye tesettür modelleri yanında 2016-2017 Sonbahar-Kış kreasyonlarında taşlı ve bol detaylı ürünlere ulaşabilmek de mümkündür. Bu senenin tesettür abiye modellerinde genellikle pastel ve soft tonlar hâkimdir. Tesettür abiye modelleri 2016-2017 sezonunda daha feminen bir yapıya bürünmüştür. 2016-2017 sezonunda tercih edilen renklerden biri de siyah rengidir. Siyah rengi yanında saten kumaşlar ve dantel detaylı abiye kıyafetler de 2016 – 2017 sezonunda oldukça moda olan abiye türleridir. 2017 yılı trendleri göz önünde bulundurulduğunda diğer yıllar ile kıyasla daha net ve kesin renkler ortaya çıkmaktadır. Saks mavisi , elektrik mavisi , fuşya , sarı , petrol yeşili , vizon gibi renkler 2016-2017 sezonu tesettür abiye modellerinde sıkça kullanılan renkler olarak bilinmektedirler.

Muhafazakar Bayanlar İçin Sade Abiye Tesettür Modelleri

2016-2017 Sezonu Eşarp Trendleri

2016-2017 sezonunda eşarp seçimleri her zamanki gibi şal eşarplar arasından yapılmaktadır. Çoğu tesettür giyim tarzını benimseyen bireyin kullanmakta olduğu  bu eşarp modelleri genellikle kare kesim eşarp modelleridir. Kare kesim eşarp modelleri yeni sezonun en sık tercih edilen eşarp modelleri arasında yer almaktadırlar. Şifon eşarplar da 2016-2017 sezonunda sıkça tercih edilecek olan eşarp modelleri olacaklardır. Kendiliğinden desenli olan eşarp modelleri de yeni sezonda sıkça tercih edilecek olan eşarp modelleri olarak bilinmektedirler. Yeni sezonda karşınıza çıkabilmesi muhtemel renkler: açık mavi , somo rengi , pudra rengi , pastel pembe

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%