,

Nişan İçin Abiye Elbise Modelleri

Nişan İçin Abiye Elbise Modelleri
Nişan İçin Abiye Elbise Modelleri

Nişan İçin Abiye Elbise Modelleri |  Evliliğe adım atılan, başlangıcı sayılan ve tüm ailenin önüne çift olarak geçilen günün; nişan törenlerinin en önemli aşamalarından biri de bayanların nasıl görüneceği sorusudur. Bu dönemi rahatlıkla ve keyifle atlatmanın ve herkese karşı kendini en iyi hissetmek isteyen bayanların yapması gereken, nişan abiye elbise modelleri hakkında iyi bir araştırma yapmak, düzenlenecek törenenin içeriğini belirlemek, kendi beden yapılarını tanımak ve ona göre bir abiye seçmek olacaktır.

Nişan İçin Abiye Elbise Modelleri

Nişanda Nasıl Bir Abiye Elbise Giyilmelidir?

Nişan törenleri, evliliğe giden yolda atılan en önemli adımdır. Bu yüzden bayanların abiye kıyafet seçiminde de özenli ve dikkatli olması gerekmektedir. Bir başkasına ait bir tören, davet ya da düğün olmadığı, günğn yıldızı nişanlanacak bayan olacaği için seçilecek abiye kıyafetinin de bir o kadar güzel ve özenli olması gerekmektedir. Öncelikle bedenini iyi tanıyan ve hangi elbise modelinin yakıştığını belirleyen gelin adayı, nişin töreninde seçeceği elbisenin rengini doğru belirlemelidir. Genel olarak seçilecek renkler; açık renkte olmalı, ekru, beyaz ya da krem tonlarında bir elbise seçilmelidir. Yalnız bu renkleri tercih edecek bayanların fizik açısından müsait olması gerekmektedir. Fiziğinde birtakım küçük sorunları kapatmak isteyen bayanlar ise daha iddialı renkleri seçmelilerdir.

Kırmızı, koyu mor ve lacivert renkleri tercih edilmesi tavsiye edilir. Nişan töreni ister evde ister bir salonda gerçekleşsin, durumun ağırlığı ve de fazlaca hareket edilmesi nedeniyle uzun elbise seçimi daha doğru olacaktır. Çeşitli markaların online satış mağazalarında bu tip elbiselere ulaşmak çok kolay olacaktır. Nişanlık seçiminde dikkat edilmesi gereken bir başka husus da damat ile yakalanacak uyumdur. Genelde siyah, gri, krem, kahve ya da lacivert tonlarında seçim yapılacak takımlarda, nişanlık ile uyum kravat ya da yakaya takılacak mendille yakalanması tavsiye edilir. Dolayasıyla damadın seçeceği takımda, kullanavileceği renklerde bir nişanlık saçmek, erkek tarafı içinde olumlu olacaktır. Vücut tipine uygun elbise modeli gerçeği de asla unutulmamalıdır. Çünkü hiçbir elbise mankenin üzerinde durduğu gibi durmaz. Dolayısıyla küçük bir araştırma ile de bu sorunu çözmek mümkündür.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%