,

Örgü Küpe Nasıl Yapılır

Örgü Küpe Nasıl Yapılır

Örgü Küpe Nasıl Yapılır | Örgü Küpe Nasıl Yapılır Örgüler artık hemen her aksesuar ve giysi için kullanılabiliyor. Siz de örgü modelleri ile takılar yapabilirsiniz. Örgüye yeni başlayanlar için bile örgü küpe nasıl yapılır konusu oldukça kolay olacaktır. Renk renk ve farklı modellerde yapacağınız küpeler günlük hayatta size farklı bir tarz katacak ve oldukça şık gözükecektir. Kolay ve şık bir küpe örneğini sizlerle paylaşıyoruz.

Örgü Küpe Nasıl Yapılır?

Örgü Küpe Yapımı

  • Örgü küpe yapmaya beş zincir çekerek başlayın. Ardından iki ucunu birleştirin ve içine 3 trabzan yapın.
  • 3 zincirle diğer trabzanlara geçin. Bu şekilde toplam 4 boşluk olacak şekilde modeli tamamlayın.
  • Diğer sıraya geçtiğinizde farklı bir renk kullanabilirsiniz. İç, dış renkleri farklı tonlarda seçebilirsiniz. Canlı renkler ve beyaz renk seçebilirsiniz.
  • Halkalarınızı dilediğiniz sayıya çıkarabilirsiniz. Ardından iki adet küpe klipsine pense yardımıyla bu motifi tutturun.

Oldukça hoş gözükecek sallantılı bir küpe elde etmiş olacaksınız. Dilerseniz yuvarlak küpe de yapabilirsiniz. Örgü küpe yapımı, daha çok sizin motif bilginize bağlıdır. Küçük çiçek motifleri yapabilir ya da boncukları örgülerle kaplayabilirsiniz. Dilerseniz örgünüze boncuk ya da pul ekleyebilirsiniz. Ayrıca yuvarlak örgü küpeler de hoş duracaktır. Battaniyeler için kullanılan motifleri de 20 numaralı şiş ile örerek kullanabilirsiniz. Küpenizi yaptıktan sonra çamaşır kolasıyla kırışmamasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede daha sert bir duruş sağlayacaktır. Bu da küpenizin katlanmamasını ve dik durmasını sağlayacaktır. Renklerin seçimini hayal gücünüze bağlı olarak seçebilirsiniz. Bu küpeleri kıyafetlerinize uygun olacak şekilde tasarlayabilirsiniz.

Örgü küpe nasıl yapılır konusunda endişe etmemelisiniz. Oldukça kolay olan bu motiflerle bin bir çeşit küpe yapabilirsiniz. Küpenizi hem spor ve günlük hem de abiye kullanım için tasarlayabilirsiniz. Özellikle boncuk ve pullarla birleştireceğiniz örgü modelleri oldukça orijinal gözükecektir. Kendinize ait ve tamamen zevkinize göre bir küpe tasarlayabilirsiniz. Özellikle midye görünümündeki örgüler ve boncuk üzerine örgü işlemeleri çok şık duracaktır. Size verdiğimiz bu örgü küpe modeli ise günlük kullanım için son derece uygundur. Dilediğiniz renklerde bu modeli örebilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%