,

Parmak Arası Terlik Modelleri

Parmak Arası Terlik Modelleri
Parmak Arası Terlik Modelleri

Parmak Arası Terlik Modelleri | özellikle yaz ayaklarında ayaklarımızı pek bir hafifleten ve  kuş kadar hafif olan havadar terliklerdendir. Sizlerde 1001 çeşit parmak arası terlik modelinden en beğendiğinizi seçebilirsiniz.Parmak arası terlik modelleri yazın bayanların en çok kullandığı terliklerdendir. Zira yaz sıcaklarında terden ve nemden ayakları uzak tutarak efil efil havalanmalarını sağlayan bu terliklerin varlıklarıyla yokluğu birdir. Öte yandan parmak arası terlik modelleri bin bir çeşit renk ve formu sayesinde de her zevke hitap edebilir. Parmak arası terliklerinizi gündüz caddelerde, alışveriş yaparken giyebileceğini gibi, beachlerde, sahilde hatta şehir hayatında bile giyebilirsiniz. Diğer yandan abiye formuna uygun olanlarını da sıcak gecelerin beach partylerinde dahi kullanabilirsiniz. Parmak arası terlikler çiçekli – böcekli, boncuklu, payetli, ışıltılı olabildiği gibi, püsküllü, balıksırtı örgülü, tüylü, incili ya da sawarovsky taşlı modellere de dahi sahip olabilir. Örneğin son yıllarda bu formlardan mavi turkuaz boncuklu olanları ve payetlerle kaplı olan ışıltılıları çok öne çıkmıştı.

Yalnız burada gece giyilecek veya gündüz giyilecek formlardaki parmak arası terlikleri birbirilerinden ayırt etmek gerekir. Örneğin bu konuda daha ziyade spor olanları gündüz, gösterişli olanları da gece giyebilirsiniz. Örneğin ışıltılı parmak arası terlik modelleri gece gezmeleri için daha uygun olmaktadır. Yanı sıra parmak arası terlikler ne kadar şık olursa oldun asla kapalı mekanlarda verilecek olan davetlerde kullanılmamalıdır. Abiye forma uygun olan gösterişli parmak arası terlikleri havadar yazın ruhuna uygun olan açık mekanlarda kullanabilirsiniz.

Parmak Arası Terlik Modelleri

Parmak Arası Terlik Modelleri Nasıl Kombinlenmeli?

Parmak arası terlik modelleri aslında birçok spor giysiyle rahatlıkla kullanabileceği gibi özellikle maksi elbiselerle şahane kombinlenmektedir. Örneğin siyak akışkan maksi bir elbisenin altına lame ya da dore dokulara sahip olan sandaletleri mutlaka kullanmalısınız. Bunun dışında dar paça kotlarınızla, yırtık jeanlerinizle, streight, Jean şort ya da taytlarınızla dilediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz. Hele yazın yanarak bronz bir tona kavuştuğunuzda mercan renkli, turkuaz renkli parmak arası terliklerden, siyah ışıltılı ya da dore parıltılı parmak arası terliklerden mutlaka kullanın deriz. Elbette ki parmaklarınıza taktığınız eklem yüzükleriyle…


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%