,

Pirinç Örgü Modeli Anlatımlı

Pirinç Örgü Modeli Anlatımlı
Pirinç Örgü Modeli Anlatımlı

Pirinç Örgü Modeli Anlatımlı; Çocuklarınıza çok güzel kazaklar, yelekler örebilir ve bu sayede bu ürünlere çok fazla para harcamak zorunda kalmazsınız. Elinizde öreceğiniz kazaklar için dilediğiniz modellerde örgü modelleri kullanabilirsiniz. Pirinç örgü modeli de kullanım yapabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Pirinç örgü modeli anlatımlı tarifler sayesinde kolayca yapılabilir. Örgü yapmak için gerekli malzemeleri temin etmeniz yeterli olacaktır. Pirinç örgü modeli için genellikle şiş kullanımı yapılır. Şiş ile öreceğiniz örgüler sayesinde çok şık ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Pirinç örgü modeli yapımını öğrenmeniz için örgü alanında deneyimli olmanız daha etkili olacaktır. Örgüye yeni başlıyorsanız pirinç örgü modeli zorlanmanıza neden olacaktır. Düz örgü ile öreceğiniz örgü modelleri başlangıç için daha uygun olacaktır.

Pirinç Örgü Modeli Anlatımlı

  • Öncelikle bir yumak yün ip alın ve iki tane de şiş temin edin.
  • Sonrasında ipliği kendi yönünüze doğru çevirin ve 1 ilmek ters biçimde alarak örgüyü örün.
  • Sonra ters ilmek biçiminde örgüyü örün.
  • Daha sonraki aşamada ipliğin yönünü çevirin.
  • İpliği 1 ilmek boyunca düz örgü biçiminde örün.
  • Sonra örneği değiştirin. Düz örgü olan yerlerin üzerine ters örgü örün. Ters örgülerin üzerine de düz örgü örün. Bu şekilde örneğe devam ederek bitirebilirsiniz.

Pirinç örgü modeli anlatımlı tarifi bu şekilde uygulamanız mümkün olacaktır. Örgü çok zorlayıcı bir model olmasa bile dikkat içinde örülmesi gerekir. Örgü örerek daha dikkatli olmayı öğrenebilirsiniz. Örgü modelleri sizleri zorlayacak modeller değildir ama hepsinin özel aşamalarını bilmek gerekir. Çok zor modeller için ise yardım alınmalıdır. Anneniz ya da başka bir aile büyüğünüz sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Onlardan yardım alabilir ve uygulayabilirsiniz. Pirinç örgü modelinde de bir sorun yaşadığınız anda yakınlarınızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz. İlmek kaçtığınında belirli yöntemler ile sorunu çözebilir ve örgüye devam edebilirsiniz. İlmek kaçma sorunu en çok karşılaşılan sorunlardan birisidir. Bu sorunu aşmak için belirli yöntemleri kullanmanız yeterli olacaktır. Örgü örmek oldukça eğlenceli bir iştir. Can sıkıntısına çok iyi gelen örgü stresi de yok eder.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%