,

Romantik ve Etkileyici Tesettür Nişanlık Modelleri

Romantik ve Etkileyici Tesettür Nişanlık Modelleri
Romantik ve Etkileyici Tesettür Nişanlık Modelleri

Romantik ve Etkileyici Tesettür Nişanlık Modelleri | Evliliğe atılacak ilk adımda, hiç kuşkusuz en heyecanlı olan kişi gelindir. Nişan töreni için uygun mekanın seçilmesi, eksiklerin tamamlanması, ikramlıkların hazırlanması gibi daha pek çok sabır ve emek isteyen iş, aileler her ne kadar yardımcı olsa da en çok gelini meşgul eder ve endişelendirir. Bu özel ve mutlu telaşlarınızda, bir de giyilecek kıyafeti seçmenin zorluğu vardır. Ancak günümüzde pek çok moda evi tarafından modern ve şık nişanlık modelleri dikilmektedir. Bazı zevkleriniz, tesettür olarak dikilmemiş abiyeler ile uyumlu olabilir fakat bu modeller istenildiği takdirde tesettüre uyarlanmaktadır. Bu yüzden kendinize tesettür nişanlık modelleri bakarken önemli olan üzerinize oturması, sizi güzel göstermesi ve bu modelin içinize sinmesidir.

Beğendiğiniz tesettür nişanlık modeli, öncelikle bedeninize tam olarak dikilmiş olmalıdır. Bunun için moda evleri özel gününüz öncesinde birkaç kez sizi elbise provasına çağırarak, üzerinize adeta kılıf gibi oturuyor olmasına dikkat eder. Bazen mankenin üzerinde çok beğendiğiniz bir model, siz giydiğinizde gözünüze hitap etmeyebilir. Ten rengi ve vücut tipi değişkenliği buna neden olur. Bu yüzden beğendiğiniz her elbiseyi denemeli ve üzerinizde görerek karar vermelisiniz.

Romantik ve Etkileyici Tesettür Nişanlık Modelleri

Son Yıllarda En Çok Tercih Edilen Tesettür Nişan Elbiseleri Nasıldır

Tesettür nişanlık modelleri, kabarık etekli, daha düz ve sade bir model veya sırf Fransız dantel motifi ile kaplanmış geleneksek bir model olabilir. Yani tasarımda ve dikimde sınır yoktur. Son yıllarda sıkça gördüğümüz çok kabarık etekler yerine, daha dökümlü ve göze hoş gelen hafif kabarık etekler artık moda dergilerinin sayfalarında sıkça karşımıza çıkıyor. Tesettür abiyelerinde, elbisenize uygun renkte bir şal kullanabilir veya elbisenizin alt ve üst kısmında birbiri ile kombinlenecek farklı iki renk kumaş tercih edebilirsiniz. Eğer iki farklı renk kullanacaksınız bunların birbiri ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz, örneğin altın rengi ve bordo, bej ve kahre rengi gibi.

Bu tipte tasarlanan bir elbise, daha sade ve aşırı gösterişten uzak bir şekilde dikilmeli. Günümüzde tek renk ve sade bir modelde tasarlanan tesettür nişan elbiseleri, dantel motifleri ile süslenmekte ve romantik bir hava yaratılmaktadır. Abiyenizin omuz kısımların tül kumaşlar ekletebilir ve elbisenize rüya gibi bir hareketlilik kazandırabilirsiniz. Etek uçlarına veya göğüs kısmına serpiştirilen parlak taşlar, elbisenizi daha şık ve ışıl ışıl bir görünüme kavuşturabilir.


What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%