,

Tesettür Marka Abiye Modelleri

Tesettür Marka Abiye Modelleri

Tesettür Marka Abiye Modelleri | Tesettür marka abiye modelleri her sezon birbirinden farklı çeşitlerle kullanıcılarına alternatifler sunuyor.Her beğeniye hitap edebilecek abiye modelleri bu sene de gösterişli edasıyla vitrinlerdeki yerini çoktan aldı. Saten kumaşlar, dantel elbise detayları, tek ve iki parça halindeki abiyeler kullanılabiliyor.

Abiye kıyafetlerde renk olarak parlament mavi bordo, krem tonlar, toprak rengi, altın sarısı, gri, kırmızıyı hâkim olarak görebilirsiniz. Kumaş ve renk seçeneği açısından değerlendirme yaparken elbette eşarpla birlikte düşünmek gerekiyor. Daha sonra da çanta ve ayakkabı detaylarına bakabilirsiniz. Abiye giyimde gösteriş ve sadelik dengesini iyi kurmak gerekiyor. Bu nedenle de seçimlerde daha dikkat etmekte yarar var.

Tesettür Marka Abiye Modelleri

Abiye Model Seçimleri ve Kombin Önerileri

Abiye kıyafeti seçimlerinizde öne çıkan bazı kombin örnekleri:

  • Öncelikle vücudunuza uyan seçimler yapın. Fazlalıkları geri plana atacak desen ve model seçebilirsiniz. Tabi tam tersi de olabilir. Çok zayıfsanız ve kıyafet üzerinizde güzel durmuyorsa da dolgun gösteren renklere başvurabilirsiniz.
  • Eşarplar ve kıyafette yer alan desen renkleri birbiriyle uyumlu olabilir. Kıyafetin kendisiyle aynı renk eşarplar genelde boğucu görünüm yaratsa da desenle aynı renk olduğunda çok daha iyi sonuçlar alınacaktır. Örneğin lacivert bir abiye elbiseniz varsa ve üzerinde gümüş renkte işlemeler varsa, eşarp rengi ve ayakkabılar da bu renkten olabilir.
  • Sade kıyafetler aldığınızda eşarbı, makyaj ve çanta ayakkabı detaylarını daha güçlendirmeniz önerilir.
  • İki parçadan oluşan abiye kullanıyorsanız, kemer desteği alarak şıklık katabilirsiniz. Toprak rengi eteğiniz varsa, daha çık tonlarda bluz ve benzer renkte kemerle güzel bir kombin yapılabilir.
  • Üzeri tamamen dantel işlemeli bir elbise kullanıyorsanız, eşarbı krem-siyah gibi te renk sade tondan seçmeniz önerilir. Alt bölüm de düz inmelidir. Üzeri dantel olan ve alt kısmı da kabarık etekler gözü yoracaktır.
  • Gri baş örtüleri birçok kombin için kullanılabilir. Kendinize abiye giyime özel seçeneklerden alabilirsiniz. Siyah, bordo, pembe, mavinin her tonu için kullanabilirsiniz.
  • Tesettür marka abiye modelleri seçimlerinde göz yormayan pardesüler kullanabilirsiniz. Kilolu kadınların kısa ceketlerden uzak durmaları önerilir. Ayrıca baca boyunuzu uzatmak için yüksek bel etek ya da bilekten biraz daha aşağıda seçim yapabilirsiniz.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%