,

Tesettür Takım Büyük Beden

Tesettür Takım Büyük Beden

Tesettür Takım Büyük Beden | Tesettür kıyafet satan markalar büyük beden bayanlar için farklı çizgi ve hatlara sahip hem şık hem rahat tasarımlar sunuyor. Markaların kış sezonu için görücüye çıkardığı tesettür takım büyük beden elbiseleri ile kış şıklığını yakalayabilirsiniz. En şık modeller ile sizde bedeninize uygun kıyafetler bulabilir, güzel görünmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Beden ölçünüz ne olursa olsun fiziğinize uygun giyinerek mükemmel bir tarza ve görüntüye sahip olabilirsiniz. Doğru parçalar ile doğru renkleri bir araya getirerek zarif ve şık görünmeniz mümkün. Takım tercihlerinizde kusurlarınızı örten, basen ve vücudunuzu kapatan giysileri kullanmalısınız. Böylece muhafazakâr yapınıza ve tesettüre uygun giyinmiş olursunuz. Büyük beden bayanlar ne olursa olsun kıyafetlerinde enine çizgili modellerden uzak durmalıdır. Takım tercih eden kapalı bayanlar üst ceket olarak eğer pardesü yada kap giymeyecekse tek düğmeli blazer giyebilir, böylece bel bölgesini daha ince gösterebilir. Fakat ceket boyunun uzun olmasına dikkat etmelisiniz. Kısa modeller kalçanızı açığa çıkararak daha kilolu görünmenize neden olabilir.

Tesettür Takım Büyük Beden

Doğru Tesettür Takım Kombinleri

Tesettür Takım Büyük Beden | Basen, kalça ve göbek kısımlarında fazlalığı olan büyük beden bayanlar alt üst takım yaparken alt kıyafetlerini daha koyu, üst tercihlerini daha açık renklerde seçmelidir. Bunun sebebi alt kısmınız daha kilolu ise üst bölgenizi açığa çıkararak, siyah gibi koyu renkler ile alt kısımda olan fazlalık ve kusurlarınızı kapatmak içindir. Takım elbise modelleri tercihlerinizde dar, açık renk, iri desenli ve enine çizgili kıyafetlerden uzak durmalısınız. Kumaş seçiminiz de en az renk ve desenler kadar önemlidir. İpek gibi akıcı kumaşlar sizi daha zarif gösterecektir. Aynı şekilde kalın ve kabarık olmayan krep, şifon kumaşları kullanabilirsiniz. Eğer takımlarınızda etek kullanacaksanız pileli modellerin sizin için uygun olmayacağını bilmelisiniz.

Fazla kilolarınızı kapatmak için her zaman siyah renkte takım ve elbiseler giymek sorunda değilsiniz. Kusurlu bölgelerinizi koyu renkler ile gizlerken daha ince olan alt ya da üstünüze açık renkler giyerek kusursuz tesettür takım büyük beden kombini yapabilirsiniz. Yüksek bel pantolonlar, A formunda elbiseler, doğru desen ve çizgiler ile vücudunuza en uygun tarzda giyinebilirsiniz.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%