,

Tesettürlü Bluz Modelleri

Tesettürlü Bluz Modelleri

Tesettürlü Bluz Modelleri | Kadın giyim söz konusu olunca seçenekler fazladır. Bunların arasında en çok tercih edilen ve kadınların çeşitli özellikleri ile tercih ettiği parçalar arasında bluzler bulunur. Tesettürlü bluz modellerinde farklı modeller mevcuttur. Bu modeller arasından seçim yapmak size kalmıştır, çünkü bu sizin tarzınız ile doğru orantılıdır. Tarzınıza göre model seçimi yapabilirsiniz.

Bluz alımında bütçe önemlidir. Çok düz modelleri daha uygun fiyata alabilirsiniz; ancak özellikli olan bluzlerin fiyatlarında farklı uygulamalar olacaktır. Ayrıca kumaş ve kalite farkının yanı sıra, marka farkı da önemlidir. Bazı markaların düz bluzlerini bile farklı bir fiyata alabilirsiniz.

Tesettürlü Bluz Modelleri

Tesettürlü Bluzler ve Seçimleri

Tesettürlü bluzler çok seçeneklidir. Bu bluzlerin arasından seçim yaparken, tarzınızı göz önünden
bulunduracağınız kesindir. Yaz aylarında daha çok ince bluzler tercih edilir. Kumaş bluzlerin yanı
sıra trikolar da vardır. mevsim geçişlerinde bu trikoları tercih edebilirsiniz. Daha kalın kumaşlara
sahip olan bluzleri ise kış aylarında tercih etmeniz en mantıklı olandır. Burada mevsimlerin yanı sıra,
bluzlerin uzunluğu da önemlidir. Genelde pantolonlar üzerine uzun ya da diz boyuna kadar inen bluzler
tercih edilir. Elbette uzun eteklerin üzerine standart kesimler uygun olur. Bu seçtiğiniz modele göre
değişiklik gösterecektir.

Bluzlerde kesim değişiklikleri vardır. Mesela bazı bluzler uzun kullanıma uygunken, bazıları da kısa kullanıma daha uygundur. Bu nedenle kumaşlarda buna önem vermelisiniz. Mesela kot blzuler olabileceğiz gibi triko bluzler de vardır. Bu sizin kullanımınız ile alakalıdır. İşlemeli ve aynı zamanda aksesuarlı bluzler seçebilirsiniz. Bu bluzlerin kullanım alanı da farklı olabilir. Düğünlerde özellikle daha taşlı ve modelli bluzler tercih edilir. Bu bluzlerin de altına giyeceğiniz etek ya da pantolonları doğ ve uyumlu seçmelisiniz. Eğer şık bir bluz seçerseniz, gayet sade ve aynı zamanda şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Tesettürlü bluz modelleri arasından seçim yaparken, bütçenize uygun birçok farklı model olduğunu göreceksiniz. Bu noktada önemli olan, kendinize uygun ve yakışan model ve renkleri giymektir. O zaman aldığınız ürünün fiyatından ziyade sizde nasıl durduğunun önemli olduğunu fark edersiniz.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%