,

Tesettürlü Ceket Modelleri

Tesettürlü Ceket Modelleri

Tesettürlü Ceket Modelleri | Kadın giyimde ceketlerin yeri ayrıdır. Özel zamanlarda çok farklı ceketler ile daha dikkat çekici olabilirsiniz. Tesettürlü ceket modellerinde hem farklı hem de her zaman dilimine hitap eden ceketleri tercih edebilirsiniz. Elbette bu ceketleri ne zaman kullanacağınız ve tarzınız da önemlidir. tesettür giyiminde kullanılan ceketler genelde ortay boy ve uzun ceketlerdir. Bunlar kaplar gibi elbiselerin ya da pantolonların üzerine giyilir. 

Tesettürlü modellerde ceket konusunda kumaşlar, kaşeler, ince kumaşlar, trikolar gibi seçenekleri görebilirsiniz. Bunların arasından seçim yapmak tamamen size bağlıdır. Tarzınıza uygun ceketler arasından seçim yaparken, bütçe ayarlamanızı da  yapabilirsiniz. Model seçenekleri her geçen gün arttığı için birçok farklı kesime hitap eden fiyatları da görebilirsiniz. Siz de bütçenize uygun bir ceket mutlaka bulacaksınız.

Tesettürlü Ceket Modelleri

Tesettürlü Ceketler ve Seçimleri

Tesettürlü ceketler arasında kumaş ceketler vardır. bunları uzun ya da orta boy olarak kullanabilirsiniz. klasik bir giyiminiz varsa uzun dar bir eteğin üzerine kumar ceket giyebilir ve bunu şık bir kombin ile tamamlayabilirsiniz. Aksesuarlar, ayakkabılar ve elbette eşarp uyumu önemlidir. Renk seçimini de kendi zevkinize göre yapabilirsiniz.

Yaz, kış ya da mevsimlik ceketler vardır. Bu ceketleri de yine o döneme göre değerlendirebilirsiniz. Kış aylarında genelde kaşe ya da örgüye yakın ceketler tercih edilir. Bunları daha kalın ürünler ile kombinlediğiniz zaman, ekstra bir mont giymenize de gerek kalmaz. Kalın ceketinizi pardesu gibi kullanmış olursunuz.

Yazlık ceketler daha ince kumaşlardan tercih edilir. Elbiseleriniz ya da eteklerinizin üzerinde şık duracak ceketler seçebilirsiniz. Mevsimlik geçişlerde ise triko ceketler ya da kot ceketleri tercih edebilirsiniz. Hem daha gündelik bir görünüm elde edebilirsiniz. böylece şık ve rahat olabilirsiniz.

Tesettürlü ceket modelleri seçtiğiniz kumaş ve tarza göre fiyat olarak da değişir. Kış aylarında kadife ceketler seçebilirsiniz. Bu ceketler ile yazlık ince ceketler ya da daha düz, özelliksiz ceketlerin fiyatlarının aynı olmasını bekleyemezsiniz. Ceketlerinize uygun eşarp ve ayakkabı seçmelisiniz. Ceketlerin altına giydikleriniz ile de iyi br kombin yapmanız gerekecektir.


NE DÜŞÜNÜYORSUN?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%