Gece / Gündüz
  • Bebek

Derya Baykal Bebek Örgü Modelleri
Bebek

Derya Baykal Bebek Örgü Modelleri |  Derya Baykal bebek örgü modelleri konusunda birbirinden değişik modelleri görme şansınız vardır. Örgü örmek sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Eğer bu konuda biraz kabiliyetiniz varsa, oldukça değişik modelleri siz de yapabilirsiniz. elbette bu durumda önemli ..

27.06.2017 0
Uyumayan Bebek
Bebek

Uyumayan Bebek | Anne olduktan sonra en büyük problemlerden biri de bebeklerinizi uyumaması olur. Sizin uykusuz geceleriniz çoğunlukla bebeğinizin uyumaması yüzünden kötü geçmektedir. Uyumayan bebekler her annenin ve babanın korkulu rüyasıdır. Nedeni sizin rahatınız değil de bebeğinizin uykusuz kalmasıdır. ..

15.6.2017 0
Bebek Atkı Modelleri Yapılışı
Bebek

Kış aylarını yaşadığımız günlerde en fazla kullandığımız giyim aksesuarı atkılardır. Boynumuzu soğuktan koruduğu gibi ağız ve burun kısmını da kapatarak göğüs kısmını sararak soğuk havanın tamamen işlemesine engel olur. Sadece yetişkinler için değil tabi ki bebekler için de soğuk korunması gereken bir hava ..

11.06.2017 0
Bebekler İçin Abiye Elbiseler
Bebek

Bebekler dünyanın en güzel varlıkları kuşkusuz. Özel zamanlarda kendimiz ne kadar şık olmak istiyorsak, bebeklerimiz için de aynı şeyi istiyor ve onları farklı şekillerde giydirmeyi seviyoruz. Bebekler için abiye elbiseler çok seçeneklidir. Birçok markanın bebek reyonunda çok farklı modeller bulunmaktadır. ..

11.06.2017 0
Bebek Salıncakları
Bebek

Bebekler doğdukları ilk günden itibaren ihtiyaçları ile birlikte aramıza katılır. En önemli ihtiyaçları arasında bez, anne sütü, mama, giyim yer alsa da; aynı zamanda birçok farklı masraf söz konusu olmaktadır. Bebek salıncakları bunlar arasında yer alır. Bazı bebekler sallanmaktan hoşlanmazken, bazıları ..

10.06.2017 0
Yenidoğan Cilt Bakımı
Bebek

Yenidoğan Cilt Bakımı Yeni doğan cilt bakımı, Yeni doğan bebeklerde cilt çok ince ve yağsızdır. Bu yüzden enfeksiyon ve alerji görülme oranı yüksektir. Eğer bebeğiniz beklenen süreden sonra doğduysa cildinin buruşuk olması normaldir. Bu buruşukluk doğumdan birkaç hafta sonra kuruyarak dökülür. Yeni ..

10.06.2017 0
Doğuştan Kalp Hastalıkları Belirtileri Nelerdir?
Bebek

Doğuştan Kalp Hastalıkları Doğuştan kalp hastalıkları gebeliğin genelde ilk zamanlarında erken zamanlarda görülen, bebek doğduğundan sonraki zamanlarda kalbinde bulunan yapısal hastalığa verilen addır. Orantısal olarak vermemiz gerekirse 1 000 bebekten hemen hemen  sekizinde bu tip rahatsızlığa rastlanır. Ailesinden bir bireyde, kardeşi, ..

10.06.2017 0
Doğuştan kalp hastalığı
Bebek

Doğuştan kalp hastalığı, kalbin normal işleyişini etkileyen bir dizi doğum kusuru için genel bir terimdir. "Konjenital" terimi doğumda durumun mevcut olduğu anlamına gelir. Doğuştan kalp hastalığı Neden olur Çoğu vakada, konjenital kalp hastalığının belirgin bir nedeni belirlenmemiştir. Bununla birlikte, bazı durumların ..

10.06.2017 0
Bebek Örgü Modeli Yapılışı
Bebek

Bebek Örgü Modeli Yapılışı Kışın gelmesiyle beraber bebek örgüleri de hızlandı. Özellikle eli çabuk olanların yapmaktan son derece keyif aldığı bebek örgüleri bir çok model ve desene de sahip. Kız bebekleri ve erkek bebekleri için ayrı ayrı örebileceğiniz bir çok model bulunuyor. Bu modellerden ..

07.06.2017 0
Basit Bebek Battaniye Yapılışı
Bebek

Bebek Örgü Battaniye Bebekleri soğuktan koruyacak, uyurken üstlerine örteceğiniz battaniyelerin hazır modelleri satılıyorsa da örgü battaniyenin yeri her zaman ayrı kalmıştır. Bebek battaniyeleri 90 x 90 cm ölçülerinde yapılıyor ve çok çeşitli modelleri bulunuyor. Bebeklerin cinsiyetlerine göre ..

06.06.2017 0
Bebek Şapkaları
Bebek

Bebekler daha doğdukları an itibari ile büyük heyecana sebep olur. Onların ne giydikleri, ne içtikleri, nasıl ağladıkları her şey çok önemlidir. O an hayatta daha onlardan daha önemli bir şey yoktur. Bu nedenle kullandıkları her şey anne babalar tarafından özenle seçilir. Bebek şapkaları yeni doğan seti de ..

05.06.2017 0
Yeni Doğan Bebeklerde Sarılık Hastalığı
Bebek

Yeni Doğan Bebeklerde Sarılık Hastalığı | Sarılık yeni doğan bebeklerde en sık karşılaşılan sorundur. Genellikle doğumdan sonraki 24-36. saatlerde başlayan yeni doğan sarılığı, total serum bilirubin (TSB) düzeyinin 6-8 mg/dl’ye ulaşmasıyla görünür hale gelir. Tüm vücuda yayıldığında 12-15 mg/dl düzeyinde ..

03.06.2017 0
Bebek Örgü Elbise Modelleri (Anlatımlı Ve Resimli)
Bebek

Bebek Örgü Elbise Modelleri Bebek örgü elbise modelleri kız çocuklarına en çok yakışan giysilerdendir. Kız bebeklerimizi giydirmeyi seven bir ülke olarak genellikle örgü modeller sık bir şekilde tercih edilmektedir. El emeği olan elbiseler içerisinde kendinize uygun olabilecek ve örebileceğiniz ..

03.06.2017 0
Bebek Odası Süslemeleri
Bebek

Bebek Odası Süslemeleri Anneler ve babalar için en heyecanlı zamanların başladığı dönem bebeğin doğumuna az kalan sürelerde yaşanmaktadır. Alışverişlerin hızlandığı daha da önemlisi evde bebek için hazırlıkların doruk noktasına ulaştığı bu süreçte ise özellikle anneleri en fazla heyecana kapılmalarına ..

02.06.2017 0
Bebek Odası Nasıl Hazırlanır Ev Dekorasyon
Bebek

Bebek Odası Nasıl Hazırlanır Ev Dekorasyon Bebeğinizin varlığını ilk hissettiğiniz andan itibaren bebeğiniz için en sağlıklı, en doğru tercihi yapmak istersiniz. Beslenme şeklinizden tutun giyiminiz, egzersizleriniz, uyku saatiniz hatta dinlediğiniz müziğe kadar birçok konuda seçimler yaparsınız. Seçimlerin en ..

30.05.2017 0
Bebek Odası Kız Erkek Bebek Odası Takımları
Bebek

Bebek Odası Kız Erkek Bebek Odası Takımları; İnsan gelişiminde önemli bir faktör çevredir. Doğumla başlayan etkileşimin ilk basamağında bebek odası yeralır. Renklerden aksesuarlara kadar bellekte kalıcı izler bırakan öğelerle temasın kurulduğu bu ortam, temelde emniyet ve sağlık üzerine kurulur. Bu nedenle bebek odası ..

30.05.2017 0