Gece / Gündüz
  • Eğlence

Dünyanın En İlginç Otelleri
Eğlence

 Dünyanın En İlginç Otellerinden Görüntüler Dünyanın En İlginç Otellerinden Görüntüler; Sizlere Dünyanın en garip konaklama yerlerini ve otellerini sizler için araştırdık. İşte sıra dışı fotoğraflarla ilginç konaklama yerleri...  1. The Wigwam Motel - Holbrook, Arizona ..

29.06.2017 0
Düğün Telaşı
Eğlence

Düğüne kaldı 1 ay Her şey hazır mı ? Evliliğe girişin en şaşaalı ve gösterişli dönemi düğün dönemi. Erkek ve kadınları farklı derecelerde de olsa saran inanılmaz heyecanıyla, erkeğin de kadının da hissettiği müthiş mutlulukla ve tabiiki iki tarafı da hem ekonomik hem de manevi açıdan zorlayışıyla ..

29.06.2017 0
Düğünde Yapılacak 5 Çılgın Şey
Eğlence

Düğünde Yapılacak 5 Çılgın Şey Daha ilginç ve akılda kalası düğünler için Düğünde Yapılacak 5 Çılgın Şey araştırdık ve bakın neler bulduk. Düğün hemen her aile için özeldir. Kızlar ise o güzel günlerinde ilgi odağı oldukları için bambaşka bir heyecan ..

28.06.2017 0
Davetiye Zarfı Nasıl Yazılır
Eğlence

Davetiye Zarfı Nasıl Yazılır    En güzel gününüzü daha güzel nasıl süslersiniz? Nikâhınızın ya da düğününüzün davetiyesi için o kadar çeşit arasından bin bir güçlükle seçtiğiniz davetiyenize isim yazmak… Gümünüzde artık ..

27.06.2017 0
Çok Güzel Elbise Modelleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Eğlence

Çok Güzel Elbise Modelleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler Çok güzel elbise modelleri ile karşılaştığınızda seçim yapmakta zorlanabilir ve bazı durumlarda yanlış seçimler yapabilirsiniz. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak üzere elbise seçimi yaparken oldukça hassas davranmanız ..

27.06.2017 0
Çok Fazla Harcamadan Lüks Yaşamanın Püf Noktaları
Eğlence

Oldukça lüks bir yaşam tarzı yaşamak istiyorsunuz, ancak bu yaşam standardına ayak uydurmak için harcama yapmak zorunda olduğunuz düşüncesi sizi şaşkına çeviriyor. Bu, aslında şu anda düşünmeniz gereken şeyin tam tersidir. Kaynaklarınızı gereğinden fazla genişletmek zorunda kalmadan, finansmanlarınızdan ..

27.06.2017 0
Verdiği Pozlarla Süper Modellere Taş Çıkaran 30 Ünsüz Güzel
Eğlence

Bikini giymek cesaret işidir. Mankenlerin dışında bikini gitmek ve bu bikinilerle poz vermek her güzelin harcı değildir. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu galerideki bikinili bayanların hiç biri katolog çekimleri için bikini giymiş olan mankenlere ait değil. Bunların tamamı sıradan sizin yada bizim gibi insanlar. Bu güzellerde ..

27.06.2017 0
Cristiano Ronaldo'nun otomobil koleksiyonu
Eğlence

Real Madrid'in dünyaca ünlü Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, futbol kariyeriyle adından ne kadar çok söz ettirdiyse, bir o kadar da lüks spor otomobillere merakıylada sürekli gündemdeki yerini koruyor. Biz eremnet ekibi olarak sizler için Real Madrid'in dünyaca ünlü Portekizli ..

25.06.2017 0
İnstagramda Tarzlarıyla Fenomen Olan 7 Kadın
Eğlence

Instagram uygulamasında kendini fenomen hâline getiren ve yaptıklarıyla büyük işler başararak bloggerlarımız işte sırasıyla yazımızda…

20.6.2017 0
İçine Kapanık Olmadığını İddia Eden Ama Aslında Tam Bir İçine Kapanık Olan İnsanların 7 Ortak Özelliği
Eğlence

İçine Kapanık Olmadığını İddia Eden Ama Aslında Tam Bir İçine Kapanık Olan İnsanların 7 Ortak Özelliği İnsanlar karakterleri ile milyonlara ayrılabilir. Tabi ki herkesin de kendine göre sebepleri vardır. Örneğin güvenmiyom da … da çıkabilir gibi… İşte ben bu noktada sizlere içine kapanık ..

20.6.2017 0
Oyuncu Güven Kıraç ile eşi Bodrum da aşk tazelediler
Eğlence

Usta oyuncu Güven Kıraç ile eşi Başak hanım yaz tatili için bodrumu tercih eden ünlülerden. Usta oyuncu eşi başak hanımla Bodrum'da aşklarını tazelediler. Kameraların kendilerini çektiklerine aldırış etmeyen ikili gayet samimi pozlar verdi. Güven Kıraç ile eşi Başak hanım' Bodrum tatilinden ..

19.6.2017 0
Koç Burcu Özellikleri Koç Burcunun Genel Özellikleri
Eğlence

Koç Burcu Özellikleri  Koç Burcunun Genel Özellikleri; Her insanın doğduğu gün durumuna göre belirli gün aralıklarına girmiş olan bir burcu vardır. Buna göre bugün için sizlere bahsedeceğimiz Koç burcu 21 mart ve 20 nisan tarihleri arasında doğmuş olan erkek ve kadın kişilerin burcudur. ..

15.6.2017 0
En Güzel 7 Tatlı
Eğlence

Ülkemiz zengin mutfağının vazgeçilmezleri arasında yer alan tatlılar oldukça değişik şekilde yapılmaktadır. Baklava da bunların başında gelmektedir. Baklava Hatay yöresine ait olan Künefe de son derece lezzetli tatlılarımızdan birisidir. Künefe Halka şeklinde yapılan ve halka tatlısı olarak bilinen lezzet de ..

15.6.2017 0
En Acılı 7 Yemek
Eğlence

Türk mutfağı oldukça geniş bir kültüre sahiptir. Acı denildiği zaman da akla gelen ilk yemek elbette çiğköfte olmaktadır. çiğköfte Mutfağımızın ve kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan Lahmacun da, acılı olduğu zaman daha lezizdir. Lahmacun Adana yöresinin en meşhur ..

15.6.2017 0
Türk Sinemasının En Komik 7 Adamı
Eğlence

Komedi filmi denilince akla gelen ilk isim olan ve milyonlarca kişiyi güldüren Kemal Sunal’dan bahsetmeden olmaz. Kemal Sunal Şener Şen ise her ne kadar son dönemde ciddi rollerde oynasa da, güldürü dünyamızın önemli isimlerindendir. Şener Şen İlyas Salman da komedi denilince aklımıza gelen ilk isimlerden ..

15.6.2017 0
Kadınların En Çok Sevdiği 7 Erkek Pop Star
Eğlence

Hiç şüphesiz ki aradan yıllar geçmesine rağmen Tarkan, halen birçok kadının rüyalarını süslemektedir. Tarkan Son yılların çıkışta olan sanatçılarından Murat Boz da, çok geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Tarkan’ın bir dönem vokalliğini yapan ünlü popçu, oldukça ..

15.6.2017 0