Gece / Gündüz
  • Erkek

Damatlık Alırken Dikkat Edilecek Hususlar
Erkek

Damatlık Alırken Dikkat Edilecek Hususlar Damatlık Alırken Dikkat Edilecek Hususlar; Düğün hazırlıklarının telaşlı ve yorucu olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu durum hem damat adayı hem de gelin adayı açısından önemli bir süreçtir. Gelin adayı için gelin saçı, makyajı, gelinlik modeli, duvağı ..

27.06.2017 0
Damatlık Modelleri Lacivert
Erkek

Damatlık Modelleri Lacivert Damatlık Modelleri Lacivert; damatlıklar arasında en çok tercih edilen modeller arasındadır. Bembeyaz bir gelinliğe en uygun olan renklerden bir tanesi olan lacivert, damatlık modellerinde en çok yer verilen renklerdendir. Damatlık da düğünde en az gelinlik kadar önemlidir. İnsanların en özel ..

27.06.2017 0
Erkek İçin En Farklı Cüzdan Modelleri
Erkek

Cüzdan Modelleri Erkek İçin En Farklı Tasarımlar; Erkeklerin belki de saat dışında en çok önem verdikleri aksesuarları cüzdan olmaktadır. Bunun sebebi ise cüzdanlar erkekler tarafından sürekli olarak yanlarında taşıdıkları bir araçtır. Önceden sadece içine para koymak ya da önemli kartları ..

27.06.2017 0
Ereksıyon Sorunu Neden Olur?
Erkek

Ereksıyon Sorunu Neden Olur Sertleşme Sorunu Ereksiyon Sorunu, sertleşememe, sertliği sürdürememe, cinsel aktivite sırasında penisin yeterli olacak sertliğe ulaşamaması veya da sertleşme durumunun yeterli süre sürdürülememesi sorunu bazı erkeklerde bir problem olarak ortaya çıkabilmektedir. Bu durum şiddetli görülüyorsa, ..

17.6.2017 0
Omuzdan Askılı Erkek Çanta Modelleri
Erkek

Erkek askılı çanta modelleri özellikle son dönemlerde erkek modasının trendi haline gelmiştir. Erkekler çanta kullanmayı çok fazla tercih etmese de çantalar onların hayatlarında da en az kadınlarınki kadar kolaylık sağlamaktadır. Özellikle çalışan veya okuyan beylerin işlerini kolaylaştıracak olan çantalarda ..

09.06.2017 0
Erkek Postacı Çanta Modelleri 2018
Erkek

Erkekler için değerli bir ürün olacak, Erkek postacı çanta modelleri farklı renk ve seçeneklerde hizmetlerinize sunulmuştur. Ekonomik fiyatıyla dikkat çeken bu ürünlerimiz, tasarımsal olarak son derece tatmin edicidir. Tüm dikkatleri üzerinize çekeceğinizden emin olabilir ve bizlere güvenebilirsiniz. ..

09.06.2017 0
Otomatik Manuel Vites Karşılaştırmaları
Erkek

Yeni bir araba almaya karar verdiğinizde, alacağınız aracın özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Özellikle manuel veya otomatik şanzımanlı olup olmadığından emin değilseniz kesinlikle bir eğitim almanız gerekmektedir.. En önemlisi, ikisi arasındaki farkları anlamak için kendinizi önceden ..

22.05.2017 0
Boşanmak isteyen Erkek Davranışları
Erkek

Boşanmak isteyen Erkeğin Belirtileri İlişkiler son derece karmaşık olsa da zaman içerisinde bir şeyler bitmişse boşanmak isteyen erkeğin belirtileri de son derece açık olmaktadır. Sadece bunu anlamlandırma konusunda evlilik içerisinde kadın objektif olarak bakamayabilir. Evlilik oldukça zor kurulan bir kurumdur ve bunu devam ..

22.05.2017 0
İlişkide Boşalmadan Zevk Alınır Mı?
Erkek

Boşalmadan İlişkiden Zevk Alınabilir Mi? | Boşalmadan ilişkiden zevk alınabilir mi? Evet alınabilir. Boşalma, daha çok fiziksel rahatlama olarak tarif edilebilir. Oysa herkes yaşadığı her ilişkide boşalmak zorunda değildir. Boşalma veya orgazm olmadan da yaşanan ilişkiden zevk alınabilir. Buradaki değinmemiz gereken ayrıntı şudur ki; ..

22.05.2017 0
Boşanmak isteyen Erkek Nasıl Davranır?
Erkek

Boşanmak isteyen Erkek Davranışları İlginin azalması Boşanmak isteyen Erkek Davranışları arasında başı çekmektedir. Bunu da başta iletişimlerin azlığından anlayabilirsiniz. Özellikle gün içerisinde ki telefon görüşmelerinin daha aza indiğini göreceksiniz. Daha az mesajların gelmesi ve genelde kısa kısa olması ..

22.05.2017 0
Bağkur Borç Sorgulama
Erkek

Bağkur Borç Sorgulama Artık bağkur borç sorgulama hizmeti sebebiyle, Bağkur borçlarınızı en kolay şekilde öğrenebilirsiniz. Bu nedenden dolayı sizde Bağkur sigortasına bağlıysanız, Bağkur borç sorgulama yapabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz zaman aktif olan borcunuzu görüntüleme şansına sahipsiniz. ..

16.05.2017 0
22 Ayar Bilezik Modelleri
Erkek

Bu sene sizde hem zevkinize, hem de kesenize göre farklı 22 ayar bilezik modellerinden alabilirsiniz. Hatta bayan arkadaşlarınıza hediye de edebilirsiniz… Bilezik modelleri yine bu yılda birbirinden farklı modellerle çıkıyor karşımıza. Kendi stilinize göre tasarımını belirleyeceğiniz birbirinden farklı o kadar çok 22 ayar ..

10.05.2017 0
2017 Yılının En İyi Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri
Erkek

2017 Yılının En İyi Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri | Bayan güneş gözlüklerinde kalın çerçeveler ve büyük gözlükler yer alsa da erkek güneş gözlük tasarımlarında daha ince ve daha küçük modelleri ile çok karizmatik durmaktadır. Hayat tarzına göre ..

09.05.2017 0
Bakımlı Erkek Nasıl Olur?
Erkek

Bakımlı Erkek Nasıl Olur? Bakımlı bir erkek her ortamda dikkat çeker. Kadınlar önemsemiyor gibi görünse de dişleri sapsarı ve ter kokan bir adama asla tahammül edemezler. Şimdi vereceğimiz tavsiyelerde tabiî ki dişlerinizi fırçalayın demiyoruz. Bu zaten yapmanız gereken bir alışkanlık olmalıdır. Bakımlı Erkek ..

09.05.2017 0
Birini Seviyorum Ama Sevgilisi Var
Erkek

Hangimiz hayatımızın bir döneminde sevgilisi olan birine ilgi duymadık ki? Bu normal bir durum. Sonuçta insanlar duygularıyla hareket eden varlıklar ve duygularının önünü kesmeleri pek de mümkün değil. Bu demek değil ki takıntılı bir hal alın, ayrılmalarına sebep olun. HisleriniZi kendi içinizde yaşayın ve ..

02.05.2017 0
Bir Kıza Söylenmemesi Gereken Sözler
Erkek

Bekâr Kızlara Söylenmemesi Gereken Cümleler Bekâr kızlara söylenmemesi gereken cümleler vardır. Bu cümleleri telaffuz ettiğinizde farklı tepkiler alabilirsiniz. Bekâr denince yaş da önemli tabi. 25 yaşında bekâr kız var 35 yaşında bekârlar var. Karşınızdaki kişinin evlilikle ilgili bakış açısı ..

28.04.2017 0