Gece / Gündüz
  • Giyim

Dolabınıza Rahat Bir Şıklık Katacak Babet Modelleri ve Fiyatları
Giyim

Dolabınıza Rahat Bir Şıklık Katacak Babet Modelleri ve Fiyatları Özel gecelerde yüksek topuklu ve şık modellere sahip ayakkabılar tercih ederken, günlük kullanım için daha alçak tabanlı ve rahat ayakkabıları seçeriz. Günlük hayatın koşturması içinde ayaklarımızın rahat etmesi ve ayaklarımızı ..

28.06.2017 0
Doğru Sütyen Bulmanın Yolları
Giyim

Doğru Sütyen Bulmanın Yolları Doğru Sütyen Bulmanın Yolları arasında mutlaka denemek gerekiyor. Doğru sütyen kullanmayan bayanların en çok karşılaştığı sorunlardan biriside dış görünüşün bozulmasına sebep oluyor. Sütyen kullanımının doğru olması daha ince gözükmek için birebirdir. ..

28.06.2017 0
Doğru Spor Ayakkabı Seçimi Sayesinde Rahat Etmek Mümkün
Giyim

Doğru Spor Ayakkabı Seçimi Sayesinde Rahat Etmek Mümkün Öncelikle ayakkabı günlük olarak kullanılan en önemli parçalardan biridir. Eğer ki bu ayakkabıları doğru bir şekilde seçerseniz günün yorgunluğunun da minimum düzeye geldiğini görebileceksiniz. Spor ayakkabı seçiminde biraz ..

28.06.2017 0
Doğru Kıyafet Seçimi ile Gençleşin
Giyim

Doğru Kıyafet Seçimi ile Gençleşin Doğru Kıyafet Seçimi ile Gençleşin tavsiyesi olarak doğru beden kıyafetler tercih edilmelidir. Kot giyecek bayanların tişört seçimlerinde dikkatli olması gençleşmek isteyen bayanların hazin sonu olabiliyor. Sadece bedene uygun giyinmek yaşınızı saklamaya yardımcı olacaktır. ..

28.06.2017 0
Doğru iç Çamaşırı Nasıl Seçilir
Giyim

Doğru iç Çamaşırı Nasıl Seçilir Doğru iç Çamaşırı Nasıl Seçilir Önemi nedir? Neleri tercih edip nelerden vazgeçmeliyim? Bu ve aklınıza gelmeyen birçok soru aslında günlük hayatımızın rahatlık ve sağlığı için çok önemlidir. Ancak bir gömlek alır gibi iç ..

28.06.2017 0
Doğru Kıyafet Seçimi ile Genç Görünme
Giyim

Doğru Kıyafet Seçimi ile Genç Görünme Doğru Kıyafet Seçimi ile Genç Görünme için yapılan araştırmalar sonucu giyilen tarza göre yaşın arttığı veya gençleştiği yönündedir. Kıyafet seçiminde bedene uygun kıyafetler seçmek gerekiyor. Beden seçiminde vücudunun ..

28.06.2017 0
Doğru Gecelik Modelleri Kişiye Özgüdür
Giyim

Doğru Gecelik Modelleri Kişiye Özgüdür Daha rahat bir uyku için Doğru Gecelik Modelleri Kişiye Özgüdür. Özellikle şu ya da bu model diyemeyiz. Ama size kendi tarzınıza uygun bir model seçmenizde yardımcı olabiliriz. Aslında son derece basit ve kolay gibi gözüküyorsa da önemli bir iki ..

28.06.2017 0
Derya Baykal Bebek Yelekleri
Giyim

Derya Baykal Bebek Yelekleri,Derya Baykal bebek yelekleri oldukça keyifli modeller sunar. Birbirinden değişik olan bu modelleri, istediğiniz ölçülerde yapabilirsiniz. Elbette yemek yapmak kolay bir şey değildir. Özellikle bebek yemekleri biraz daha uğraş gerektirir. Bu nedenle en baştan kendinize bir kalıp oluşturabilirsiniz. Yelek ..

27.06.2017 0
Çizme Modelleri
Giyim

Çizme Modelleri Çizme modelleri ve kombinleri konusunda doğru seçim yaptığınızda silüetiniz şahlanacaktır. Süetinden güderisine, derisinden ruganına çizmeler kış aylarının vazgeçilmezlerindendir. Kış geldiğinde hem ayakları ısıtmak hem de görsel konusunda doğru çizmeyi kullanarak gusto hedefini ..

27.06.2017 0
Buzağı ölümlerini önleyecek proje?
Giyim

Öğretim Üyelerinden Buzağı Ölümlerini Önleyecek Proje Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi öğretim üyeleri, Türkiye'de yıllık 600 milyon euroluk kayba yol açan buzağı ölümlerini, 'Altın Buzağı-Can Sütü Projesi' ile önlemeyi amaçlıyor. OMÜ ..

25.06.2017 0
Müthiş buluş dünya da ilk?
Giyim

Türk Mühendis Yakıt Kullanılmayan Jet Motoru Geliştirdi Yakıt kullanmadan itici kuvvet oluşturabilen jet motorları geliştiren Berlin Teknik Üniversitesi'nde çalışan araştırmacı Berkant Göksel'in liderlik ettiği mühendislik grubu müthiş bir başarıya imza attı. Berlin Teknik Ünivesitesi'nden Berkant ..

25.06.2017 0
Büyük numara ayakkabı
Giyim

Büyük numara ayakkabı Büyük numara ayakkabı bulmak her zaman zor olmuştur. Ayakkabılar belirli standartlara sahip bir şekilde, belirli büyüklük aralıklarında seri olarak üretilir. Ancak büyük numara ayakkabılar bu seri üretime dahil olmaz. Çünkü büyük numara ayakkabılar herkesin ..

24.6.2017 0
Bornoz Takımı Çift Kişilik
Giyim

Bornoz Takımı Çift Kişilik Eğer yeni evliyseniz ya da bornoz takımlarını değiştirmenin vakti geldiyse yeni moda bornoz takımları bakabilir ve bunlarda kendinizi bulabilirsiniz. Çift olarak son derece eğlenceli ürünlerin tasarlandığı bornoz takımları birbirinden farklı renk ve desen ile bir çok mağazada bulunuyor. Bunları ..

24.6.2017 0
Bolero Modeli ve Yapılışı
Giyim

Kış mevsimin gelmesi ile birlikte kadınlar evlerinde örgü modelleri yaparak boş vakitlerini değerlendirirler. Bu konuda ayrıca ekstra olarak para kazanan bayanlarda vardır. Bu şekildeki el becerileriniz sayesinde yapabileceğiniz örgüler arasında bolerolarda yer alır. Bu sayede küçük kız çocuklarınıza da ya da kendinize ..

23.6.2017 0
Blazer Ceket Kombinleri Erkek
Giyim

Blazer Ceket Kombinleri Erkek Blazer Ceket Kombinleri Erkek; Moda anlayışı yıllar geçtikçe değişebiliyor ve evrliyor. Daha önceden asla giymem dediğiniz bir şeyi yıllar sonra giyecek duruma gelebiliyorsunuz. Üstelik moda size bunu direttiği için değil gerçekten giymekten memnun kaldığınız için bunu giyecek olabiliyorsunuz. ..

23.6.2017 0
Elbise Modeli Feraceler
Giyim

Boydan Elbise Feraceler ve Fiyatları Tesettür giyimin en çok tercih edilen ürünlerinden olan boydan elbise feraceler ve fiyatları, kıyafetin markasına, modeline ve kalitesine göre çeşitlilik göstermektedir. Geçmişi Osmanlı Dönemi’ne kadar uzayan feraceler, günümüzde kadınların giydiği dış ..

22.6.2017 0