Gece / Gündüz

Boğazlı Kazak Kombinleri

Boğazlı Kazak Kombinleri

Boğazlı Kazak Kombinleri

Boğazlı kazaklar için farklı kombin önerileri gelen soğuk havalar ve kış mevsiminin yaşanması bakımından bayanların en merak ettikleri konuların başında gelmektedir. Boğazlı kazaklar modanın vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Farklı şekillerde kombinlenen boğazlı kazaklar günlük yaşamda ya da iş hayatından da bayanların en sık kullandıkları kıyafetlerin başında gelmektedir. Bir çok mağazada ve marka ürünleri içerisinde boğazlı kazakların farklı modelleri moda severlerin beğenisine sunulurken renk ve model çeşitleri ile hem gece hem de gündüz rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Boğazlı Kazak Kullanımı

Boğazlı kazaklar için farklı kombin önerileri için sunacağımız öneriler iş yaşamı ve sosyal yaşam olmak üzere farklılık kazanmaktadır. Öncelikle iş ortamında boğazlı kazak kullanımı için sunacağımız kombinler şu şekildedir;

  • Fazla kalın olmayan boğazlı kazak seçiminizde şık bir etek üstüne kullanabileceğiniz boğazlı kazağınızı genellikle düz renklerde seçmenizi tavsiye ederiz. Yaptığınız mesleğinize göre renk seçimlerinizi yapabilirsiniz. Neşeli eğlenceli bir iş yerinde çalışıyorsanız fuşya, pembe, mavi hatta sarı gibi renkleri kumaş eteklerinizin ya da kot eteklerinizin üstüne kombinliyebilirsiniz. Altına şık bir çizme ile ofis şıklığını yakalayabilirsiniz. Kumaş pantolon ya da kadife pantolonlar üzerine biraz daha dar kesim boğazlı kazak kullanmanızı tavsiye ederiz. Ceket kullanımı yerine kolye ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
  • Sosyal hayatınızda ise boğazlı kazak kombinlerinizi daha rahat yapabilmektesiniz. Özellikle genç kızlar için sonbahar aylarında kot şortlarla geniş kesim boğazlı kazak kombinleri hem yaşlarına uygun olmakta hem de şıklık katmaktadır. Altlarına giyecekleri kısa bot modelleri ile de şıklıklarını tamamlayabilmektedirler.
  • Bir diğer alternatif se Jean pantolonlarla boğazlı kazak kullanımıdır. Dar kesim pantolonların üzerine dökümlü boğazlı kazak kullanımı şık olabilirken geniş kesim uzun bel Jean pantolonlarda kısa ve dar boğazlı kazak kullanımı artı bir şıklık katmaktadır. Kız ayları nedeni ile altta kullanılacak olan ayakkabı modeli ise kısa botlar olabilmekte hatta postal şeklinde olan bot modelleri daha şık bir hava katmaktadır.
  • Boğazlı kazaklar için faklı kombin önerilerinin sonuncusu gece kullanım için olandır. Şık bir deri etek üstüne yumuşak ip özellikli koyu renk boğazlı kazak kullanabilirsiniz.

Boğazlı Kazak Kombinleri - 1

Boğazlı Kazaklar için Farklı Kombinler

Boğazlı Kazak Kombinleri - 2

Boğazlı kazaklar için farklı kombinler uygulayabilir ve boğazlı kazaklarınızı birçok kıyafetiniz ile kullanabilirsiniz. Boğazlı kazakları kıyafetleriniz ile kullanmak oldukça kolaydır. Renk ve kumaş uyumunu yakaladıktan sonra boğazlı kazaklarınızı tüm kıyafetleriniz ile kullanabilirsiniz.

Boğazlı Kazak Kombinleri - 3

Boğazlı kazaklar, vücut hatlarınızın belirginleşmesine yardımcı olurlar. Vücut hatlarınıza uygun giysi seçmek daha estetik bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır. Kadın modasında büyük yere sahip olan boğazlı kazaklar, erkek modasında da büyük yere sahiptirler. Boğazlı kazak giyen erkekler, kolayca fazla kilolarını gizleyebilir ve daha şekilli bir vücuda sahip olabilir.

Boğazlı Kazak Kombinleri

Boğazlı Kazak Kombinleri - 4

Gündelik boğazlı kazak tasarımları ile jeanler ve kısa şortlar kullanılabilmektedir. Yaz ve kış modasının buluştuğu bu boğazlı kazaklar için farklı kombinler ile daha modern bir görüntü yakalayabilirsiniz. Boğazlı basic kazaklar ile kombinleyeceğiniz kıyafetleriniz sayesinde mükemmel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Boğazlı kazaklar küçük göğüslü bayanlar için idealdir.

Boğazlı Kazak Kombinleri - 5

Gizleyici ve toparlayıcı özelliği yüksek olan bu modeller sayesinde sutyeninizde oluşabilecek potluklar büyük oranda gizlenmiş olacaktır. Son moda boğazlı kazaklarınızı kısa elbiseleriniz ile kombinlediğinizde post-modern, indie bir görünüm yakalayarak uyumsuz gibi görünen parçalardan mükemmel görüntüler oluşturabilirsiniz.

Boğazlı Kazak Kombinleri - 6

Düz kesim pantolonlarınız ile boğazlı kazaklarınızı kombinlediğinizde ofis modasına uygun olabilecek kombinlere erişme şansını yakalayabilirsiniz. Yaka kısmında dekolteye sahip boğazlı kazaklar 2018 modası arasında yer almaktadırlar. Göğüs kısmı dışında her yeri kapalı olan bazı durumlarda kol kısmında dekolteye sahip olan bu boğazlı kazaklar ile çekici bir görünüm kazanabilmeniz olasıdır.

Boğazlı Kazak Kombinleri - 7

Boğazlı Kazakları Kullanırken Dikkat!

Boğazlı Kazak Kombinleri

Boğazlı Kazak Kombinleri - 8

Boğazlı kazakları kullanırken dikkat etmeniz gereken konular bulunmaktadır. Boğazlı kazak içerisine çok büyük sutyenler giymeniz, kazağın estetiğini öldüren konulardan biri olarak bilinmektedir. Boğazlı kazakların içerisine göğüslerinize uygun sutyenleri giymeniz tavsiye edilmektedir.

Boğazlı Kazak Kombinleri - 9

Kısa bir boyun yapısına sahip bireylerin boğazlı kazaklara başvurmaması tavsiye edilmektedir.

Boğazlı Kazak Kombinleri - 10

Boyun boyunu büyük oranda kısaltan boğazlı kazaklar, kısa boyun yapısına sahip olan bireylerin boyunlarını olduğundan daha kısa gösterecektir.

Boğazlı Kazak Kombinleri - 11

Boğazlı kazaklar için farklı kombinler oluşturmak oldukça zordur.

Boğazlı Kazak Kombinleri

Boğazlı Kazak Kombinleri - 12

Boğazlı kazaklar için farklı kombinler oluşturmak isteyen bireylerin sezonun trendlerini yakından takip etmeleri gerekmektedir.

Boğazlı Kazak Kombinleri - 13

Boğazlı Kazak Kombinleri

Farklı Örgü Modelleri
Kanal hiti
5026
62 görüntüleme
95% 39,852 852
Bu yazıları da okumanızı öneriyoruz :
0 Yorum
Sen de yorum yaz

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

İlk yorumu siz yapın!

Bu kanala ait diğer yazılar
Çeyizlik Patikler Facebook
Nasıl Yapılır
Çeyizlik Oyalar Facebook
Hobi
Çeyizlik Oya Örnekleri
Hobi
Çeyizlik Lifler Facebook
Nasıl Yapılır
Çeyizlik Lifler
Nasıl Yapılır
26.06.2017
Çeyizlik Lif Örnekleri Açıklamalı
Nasıl Yapılır