Gece / Gündüz
  • Güzellik

Daha Çekici Bir Kadın Olmanın Yolları
Güzellik

Çekici bir kadın olmak, çoğu zaman hem kadınlar hem de erkekler için güzel bir kadın olmaktan daha önemlidir. Çekicilik her zaman için artı bir puandır. Tabii ki çekici olmak sadece seksi bir görüntüye sahip olmak değildir. Hatta temel noktası bakımlı olmaktır. Sonrasında giyim, makyaj, parfüm ..

27.06.2017 0
Daha Dolgun Saçlar İçin Tavsiyeler
Güzellik

Daha Dolgun Saçlar İçin Tavsiyeler; Saçlarınızı dolgun göstermek istiyorsanız saçlarınızın beslenmesi ve bakımı için özel yöntemler uygulamalısınız. Vücudumuz için önemli olan beslenme aynı şekilde saçlarımız için de önemlidir. Diğer yandan hastalarımıza nasıl ..

27.06.2017 0
Dudak Çatlamasına Ne İyi Gelir?
Güzellik

Dudak Çatlamasına Ne İyi Gelir Sağlıklı ve güzel bir cilt herkesi mutlu eder. Ağız ve tabii ki dudak güzelliği için çok çeşitli yöntemler cerrahi müdahaleler mümkün olmasına rağmen doğal olarak ortaya çıkan ve fazla da dikkate değer bulunmayan dudak çatlamasına ne iyi gelir? Dudaklar ..

17.6.2017 0
Güneş Yanığına Ne İyi Gelir?
Güzellik

Güneş Yanığına Ne İyi Gelir Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tatil sezonu da açılmış oldu. Tatilimizi zehir etmesinin yanında bir türlü vazgeçemediğimiz bronzlaşma merakımızın oluşturduğu güneş yanıklarını önlemek için mutlaka yüksek faktörlü bir güneş kremi kullanmalıyız. Özellikle ..

17.6.2017 0
Sivilcelere Ne İyi Gelir?
Güzellik

Sivilcelere Ne İyi Gelir? Sivilcileri yalnızca ergenlik dönemine ait bir sorun olarak algılamak her zaman doğru değildir. Kimileri için sivilceler yetişkin çağlarda da, hatta ömür boyu mücadele etmek zorunda kaldıkları bir hayat zorluğu gibidir. Bazılarımız bünyesel faktörler ve cilt tipleri gibi faktörlere ..

17.6.2017 0
Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir?
Güzellik

Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir? Eğer günde ortala 50-100 adet saç telinizi kaybediyorsanız korkulacak bir şey yok demektir, çünkü bu rakamlar uzmanlarca normal kabul edilir. Ancak eğer bu sayıdan çok daha fazla miktarlarda saçınızı kaybediyorsanız tehlike çanları sizin için çalıyor ..

16.6.2017 0
Bdih Sertifikalı Saç Boyası
Güzellik

Bdih sertifikalı saç boyaları, piyasada bulunan diğer saç boyalarına göre doğal bir üründür. Kozmetik ürünlerde bulunan maddeler saç renginin kalıcı olmasını da etkiler. Çok uzun süre kullanımda saçların kırılmasına ve yıpranmasına neden olabilir. Özellikle boyalara katılan peroksit ..

11.06.2017 0
Kumral Saç Boyası Kullananlar
Güzellik

Kumral Saç Boyası Kullananlar Yoğun oranda küllendirilmiş bir sarı çeşidi olan kumral saç boyası yapımı sırasında dikkatli olunması gerekmektedir. Kumral saç boyasına fazla küllü bir hava vermeniz durumunda saç renginin daha çok kahverengi gibi görünmesi mümkündür. Hayatımızdaki ..

11.06.2017 0
Evde Saç Boyamanın İncelikleri
Güzellik

Evde Saç Boyamanın İncelikleri Her kadının evde saç boyamanın incelikleri nelerdir ve ne değildir bilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Hanımlar aynaya baktıkları zaman kendilerinde bir değişim görmek ve küçük farklılıklarla hoş görünmek isterler. Bunun için saç rengini değiştirme ..

11.06.2017 0
Beyaz Saçları Kapatan Boya Renkleri
Güzellik

Beyazlarınız estetik olmayan bir görüntünün oluşmasını sağlarlar. Bu sebeple beyazlarınızı kapatabilmenin yollarını aramaya başlarsınız. Beyaz saçları kapatan boya çeşitleri, beyazlarınızı kapatmanızda sizlere yardımcı olacak ürünlerdir. Bu ürünlerin oriinal olmasına dikkat etmek gerekmektedir. ..

11.06.2017 0
Sağlıklı Bir Cilt İçin Ne Yapılmalı?
Güzellik

Sağlıklı Bir Cilt İçin Ne Yapılmalı?​ bulunmakta ve bu davranışlara dikkat edilmesi önem taşımaktadır. Cildinizin bakımlı olması herkesin istediği özelliklede kadınların dikkat ettiği en önemli konulardır. Kadın kendini güzel hissetmek ister aynada ilk önce yüzüne bakar. Yüzü güzel görünüyorsa ..

10.06.2017 0
Selülit ve Sıkılaşma Hareketleri ile Cilt Sorunlarınızdan Kurtulun
Güzellik

Selülit ve Sıkılaşma Hareketleri ile Cilt Sorunlarınızdan Kurtulun | Selülit vücutta yağlar sebebi ile ortaya çıkan bir cilt sorunudur. Selülit yüzünden çoğu kadın mini etek, şort giymekten çekinir. Bu durum kışın sorun yaratmasa bile yazın oldukça büyük bir soruna dönüşür. ..

10.06.2017 0
Suna Dumankaya Kuru Cilt Kremi
Güzellik

Suna Dumankaya Kuru Cilt Kremi Cilt problemleri sadece güzellik için değil sağlık için de çözülmesi gereken önemli problemlerdir. Bunun için midir yoksa güzellik olgusunun modern dünyaya iyice yerleştiği için midir bilinmez ama artık estetik ile sağlık neredeyse aynı anlama geliyor. Bu cilt problemlerinden ..

10.06.2017 0
Temel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?
Güzellik

Temel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır Hemen hepimizin hayali temiz ve güzel bir cilttir ama Temel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır çok azımız bu konuyu dikkate alır. Bu aslında çok basit ve bir o kadar da etkili bazı ipuçlarıyla yapılabilecek bir şeydir. Önce… Temel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır Demeden önce ..

10.06.2017 0
Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?
Güzellik

Temel Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalı? Temel Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalı Sorusu cilt bakımı tutkunu kadınların aklında yer etmiş olan sorulardan biridir. Cilt bakımı, cildin yağ dengesini düzenler ve sivilcelenme oranını azaltır. Cilt bakımında kullanılan çeşitli metotlar daha sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olmanızı sağlarlar. ..

10.06.2017 0
Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Krem
Güzellik

Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Krem | Yağlı ciltler, yaşlanmanın en geç hissedildiği ve kırışıkların daha az olduğu cilt tipidir. Bunun yanı sıra sivilce ve siyah nokta oluşumu bu tür ciltlerde kendini daha çok gösterir. Bu bakımdan yağlı ciltlerin bakımı da yağlı olmayan ciltlere göre farklılık gösterecektir. ..

10.06.2017 0