Gece / Gündüz

Tesettür Marka Hamile Kıyafetleri

Tesettür Marka Hamile Kıyafetleri

Tesettür Marka Hamile Kıyafetleri | Tesettür marka hamile kıyafetleri yeni sezonda da anne adayları için yüzlerce çeşidi vitrinlerde sizlerle buluşturuyor. Farklı zevklerde hamile giyim ürünleri beden olarak da beklentileri karşılayan özellikte. Tek ya da iki parça halinde kıyafetler yanında elbiseler de oldukça heyecan verici. Hamile kıyafetlerde yeni sezonda canlı renklerin hâkim olduğunu fark edebilirsiniz. Kımızı, mavinin her tonu, yeşil, siyah, yavru ağzı renkler bir hayli dikkat çekici. Kumaş olarak da anne ve bebek sağlığı için sorun yaratmayacak penye pamuklu, keten ve kotlar ön planda. Anne rahatlığının baz alındığı kıyafetlerde tahmin edileceği gibi göğüs altından itibaren belirgin bolluk birçok kıyafette görülen detaylardan. Bu durum kot pantolonlarda da geçerli. Elbiseler ve tunikleri dilediğiniz şekilde kombin edebiliyorsunuz.

Tesettür Marka Hamile Kıyafetleri

Hamile Kıyafetleri için Bazı Öneriler

Hamile kıyafeti seçimlerinizde ve kombinlerde bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor. Bunlardan bazıları:

  • Öncelikle kıyafeti hamilelik sonuna kadar mı kullanacağınızı belirleyin. Aradaki mevsim geçişini ve bebeğin büyüme miktarını hesaba katın.
  • Kıyafetleri nerede kullanacağınızı belirleyin. Evde mi, günlük alışverişe giderken mi, iş yerinde mi ya da özel bir geceye giderken mi kullanacağınızı belirleyin.
  • Yaz ayları için kıyafet seçimi yaparken açık renklere özen gösterin. Koyu renkler sizin ve bebeğin sağlığı için sakıncalı olabilir.
  • Dar kıyafetlerden olabildiğince kaçının. Kot elbise seçiminde daha fazla dikkat etmek gerekir, çünkü esneklik payı az olabilir.
  • Likralı kıyafetler size uyum sağlayacaktır. Bunlara yönelebilirsiniz.
  • Kombinlerde elbiseniz gösterişliyse eşarbı daha sade seçmeye dikkat edin.
  • Sade ve tek renk elbiseleri aynı renk eşarpla kullanmayın. Örneğin mavi elbiseniz varsa ve üzerinde hiçbir desen yoksa, eşarbı krem, gri renkte seçebilirsiniz.
  • Ayakkabıları da dikkate alarak seçim yapın. Hamilelik süresince topuksuz ayakkabıları daha sık kullanacağınızdan günlük giyimde biraz daha spor detaylara önem verebilirsiniz. Ama rahat ve klasik ayakkabılar da elbette seçimlerinize dahil olabilir.
  • Tesettür marka hamile kıyafetleri seçimlerinde kıyafetleri şık pardesülerle tamamlayabilirsiniz. Son olarak göbek bölgenizde oluşan şişlik dışında diğer bölgelerinizde çok kilo olmuşsa, bacak boyunu uzun göstererek ve uzun çizgili modellerle daha iyi hissedebilirsiniz.

Hamilelik Rehberi
Kanal hiti
2872
32 görüntüleme
95% 39,852 852
Bu yazıları da okumanızı öneriyoruz :
0 Yorum
Sen de yorum yaz

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

İlk yorumu siz yapın!

Bu kanala ait diğer yazılar