Gece / Gündüz
  • Hobi

Sevgili Eldiveni Nasıl Örülür
Hobi

Kış aylarının vazgeçilmezi eldivenler son zamanlarda renk renk, farklı modellerde olmasıyla dikkat çekiyor. Fakat sevgililerin el ele tutuşması için çok fazla güzel model bulunmuyor. Bu noktada sevgili eldiveni nasıl örülür diye sorabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde sevgilinizle ikinize bir çift ..

20.7.2017 0
Şemalı Örgü Modelleri Yapımı
Hobi

El sanatları içinde yer alan örgü tekniği eski yıllarda olduğu gibi günümüzde de bayanların en sık kullandıkları tekniklerdendir. Özellikle kış aylarının gelmesi ile birlikte bebek kıyafetleri başta olmak üzere atkılar, bereler, kazaklar, hırkalar örgü tekniği ile örülmektedir. Kullanılan ..

20.7.2017 0
Şemalı Örgü Modelleri
Hobi

Şemalı örgü modelleri örgü yaparken daha kolay bir şekilde insanların örgülerini yapmalarını sağlar. Eğer daha önce örgü yapmadıysanız, şemalı teknikler işinize yarayacaktır. Böylece ne bir şekilde örgülerinizi yapabileceğimizi anlayabilirsiniz. Örgü yaparken değişik teknikler vardır. ..

20.7.2017 0
Şemalı Örgü Kazak Modelleri
Hobi

Şemalı örgü kazak modelleri kış aylarını sıcacık geçirmek isteyenler için harika bir çözüm yolu olacaktır. Uzun yıllardır varlığını koruyan örgü, özellikle kış aylarında belli dönemlerde daha çok tercih edilir. Eğer siz de örgüden vazgeçmeyenlerdenseniz, farklı kazak ..

20.7.2017 0
Şemalı Mutfak Perdeleri ve Yapımı
Hobi

Şayet sizlerde mutfaklarda dantel letafetini yaşatmak isteseniz hemen kolları sıvayarak en güzel dantel lezzetindeki dantel perdelerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. İşte siz bu konuda en güzel açıklamalı şemalı mutfak perdeleri modelleri… Malzemeler 180 cm en ve 170 m üzüm motifli kumaş için 9 m halkalı bant ..

20.7.2017 0
Şemalı Mutfak  Perdeleri
Hobi

Şemalı mutfak perdeleri bulabileceğiniz çok çeşitli yerler artık var. Bunun için sanal dünyanın avantajlarından faydalanmak çok büyük bir konfor. Eski zamanlarda elişi çalışmaları ancak kurslara gidilerek öğrenilebiliyordu. Şimdi meraklı herkes bu anlamda sanal dünyadaki irili ufaklı çalışmalara ..

20.7.2017 0
Şemalı Danteller
Hobi

El emeği peçeteler, havlular, yastıklar, yatak örtüleri, masa örtüleri, perdeler, koltuk örtüleri, televizyon takımı işlemeleri gibi birçok şeyde Şemalı danteller aracılığıyla işlemeler oluşturulduğu görülebilir. Örgü ve iğne oyasına yeni başlayan kişilerin çok sık bir şekilde ..

20.7.2017 0
Şemalı Dantel Örnekleri Resimli
Hobi

Dantel işlemesine başlamak isteyen kişilerin sadece belli motiflerden yararlanmas başarıya ulaşmasının önüne geçecektir. Öncelikle şemalı dantellerden yararlanılmalı ve daha sonra ise işlemelere başlanmalıdır. Şemalı dantel örnekleri resimli olduğu taktirde çok daha yüksek bir başarı ortalamasına sahip olunmasını ..

20.7.2017 0
Selülit Fırçası   Fiyatları ve Etkisi
Hobi

Selülit Fırçası Fiyatları ve Etkisi |  Selülit geçirmek için her türlü uygulamayı yapmaya hazırsanız o zaman selülit fırçası ile tanışmanız gerekecektir. Çünkü bu fırça yardımı ile emin olun ki tedaviniz de bir o kadar etkili bir sonuç verecektir. İnsanlar her zaman ..

19.7.2017 0
Sarı Lif Örnekleri
Hobi

Sarı Lif Örnekleri |  Kullanıldığı her yere yakışan sarı lif örneklerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Cıvıl cıvıl iç açıcı bir renk olan sarı renk ip ile istediğiniz her modelde lifler örebilir ve kullanabilirsiniz. İsterseniz hediyelik olarak sevdiklerinize de sunabilirsiniz. Sarı lif modellerinden en kolay ve ..

19.7.2017 0
Salon Takımı Dantel Örnekleri
Hobi

Kültürel miraslardan ve zanaatlardan biri olan dantel, el işi sanatlarının önemli bir kategorisi olmaya devam etmektedir. Yılların eskitemediği dantel işlemeleri mutfak, banyo, salon, oturma odası gibi evin pek çok bölümünde kullanılmaktadır. Son yıllarda kullanımı yeniden yükselişe geçen dantel işlemeli ..

19.7.2017 0
Saksıda Çiçek Nasıl Yetiştirilir?
Hobi

Saksıda Çiçek Nasıl Yetiştirilir? Hepimizin bir çocukluk penceresi var ise, en çok merak edilen sorulardan birisi de, Saksıda çiçek nasıl yetiştirilir? Olmaktadır. Evimizde, balkonumuzda veya bahçemizde annelerimizin bakımları ve o çiçeklerin nasıl canlı bir şekilde ayakta kaldığını hep merak ..

18.7.2017 0
Sakallı İpten Uğur Böceği Yapımı
Hobi

Sakallı İpten Uğur Böceği Yapımı | Evlerde kullanılan hoş objelerden birisi de uğur böcekleri olarak biliniyor. Bunun için marifetli ev hanımları örgülere dahi yer veriyor. Örgüleri sayesinde de hoş görünümlerin ortaya çıkması söz konusudur. İstediğiniz ebatlardan uğr böcekleri yaparak ..

18.7.2017 0
Sakallı İpten Paspas Modelleri ve Yapımı
Hobi

Sakallı ipten paspas modelleri ve yapımı hakkında bilgi sahibi olduktan sonra sizlerde evlerinizi güzelleştirmeye başlayabilirsiniz. Her insan kendi yaşam alanını güzelleştirmek adına bazı şeyler yapar. Bunlar her zaman farklılık gösterse de bir evin olmazsa olmazı ve evi güzel gösteren şeylerden başlıcaları halılar ve paspaslardır. ..

18.7.2017 0
Sakallı İpten Paspas Modelleri ve Yapılışı
Hobi

Sakallı İpten Paspas Modelleri ve Yapılışı | Sakallı ipler hayatımıza girdi gireli kazaklar, lifler, şapkalar, bereler, yelekler, çoraplar hatta ev dekorasyon ürünlerinden paspaslar da hacim kazandı ve renklendi. Sakallı ipten pas pas modelleri ve yapılışı konusunda dışarda mefruşat mağazalarında görüp te bayıldığımız ..

18.7.2017 0
Sakallı İpten Paspas Modeli Yapılışı
Hobi

Sakallı İpten Paspas Modeli Yapılışı |  Sakallı İpten Paspas Modeli Yapılışı Sakallı denilen ip çeşidi ile paspas, halı hatta kazak, hırka örmek yıllardır moda. Bu ip çeşidi ile örgü yapmak oldukça kolay olduğu için çok tercih ediliyor. Siz de basit bir örgü tekniği öğrenerek bu ..

18.7.2017 0