Gece / Gündüz
  • Kadın

Gelin İç Giyimi
Kadın

Düğününüzü Daha Mükemmel Kılacak Bir Ayrıntı Gelin iç Giyimi Düğün; öncesi, sırası ve sonrasında heyecan uyandıran, özel bir gündür. Düğün gününün gözdesi gelin adayıdır ve onu farklı kılan en önemli unsur da gelinliktir. Fakat düğünün gizli ..

29.06.2017 0
Düz Örgü Örülüşü ve Resimli Anlatım
Kadın

Düz Örgü Örülüşü ve Resimli Anlatım.Düz örgü örme tekniği 2 çeşittir. Size düz örgüyü anlattığımız bu yazının her iki tekniğini de alt satırlarda bulabiliriniz. Bu arada hangisi daha kolayınıza gelirse de onu uygulayabilirsiniz. Düz örgü modeli diğer farklı ..

28.06.2017 0
Dörtlü Tarama Testi Nedir?
Kadın

Dörtlü Tarama Testi Nedir? Bayanların hamilelik süreçlerin yapmaları gereken bazı önemli testler ve tahliller bulunmaktadır. Bunların yapılma zamanları ile ilgili belli haftalara gelinmesi gerekmektedir hamilelik içerisinde. Kimi testler annenin sağlık durumu ile ilgili olup kimi testler ise bebeğin gelişiminin dışarıdan ..

28.06.2017 0
Doğal Ve Kolay Peeling Tarifi
Kadın

Doğal Ve  Kolay Peeling Tarifi | Peeling işlemi, yüzünüzdeki ölü derinin yenilenmesine sebebiyet vermektedir. Cildinizdeki tıkalı gözenekleri açarak siyah nokta ve sivilce oluşumunu engelleyen peeling işlemi, oldukça kolay bir işlem olarak bilinmektedir. Kolay peeling tarifi ile kısa sürede cildinizdeki siyah ..

28.06.2017 0
Doğal Selülit Kremi İle Selülitlere Son
Kadın

Doğal Selülit Kremi İle Selülitlere Son Genellikle kadınların karşılaştığı problemlerden birisi olan selülit, cilt üzerinde oluşan pütürlü bölgelerdir. Daha basit anlamda selülit, cilt altında toplanan yağ tabakasıdır. Bu yağ tabakası zamanla cilde baskı yapmakta ve cildin buruşuk bir şekilde görünmesine ..

28.06.2017 0
Desenli Hint Kınası Modelleri
Kadın

Desenli Hint Kınası Modelleri Kıyafetlerin ya da aksesuarların bir başka tamamlayıcı da dövmeler ya da hint kınaları olarak görülmeye başlanmıştır. Zarif bir el görüntüsü, bacakların kendini göstermesi gibi nedenlerle son dönemlerin gözdesi desenli hint kınası modelleri olmuştur. Kalıcı dövme yaptırmak ..

28.06.2017 0
Deniz Kızı Saç Modelleri için En Güzel Örnekler
Kadın

Deniz Kızı Saç Modelleri için En Güzel Örnekler Deniz kızı saç modelleri için en güzel örnekler 2018 saç modası kataloglarında yer almaktadır. Yapımı kolay olan bu örgüler sizlere masalsı bir hava katacaklardır. Saçınızı örmek, saçınızda kırıkların oluşmasını büyük ..

27.06.2017 0
Dar Pantolon Nasıl Giyilir Gençlerin Yeni Moda Sorunu
Kadın

Dar Pantolon Nasıl Giyilir Gençlerin Yeni Moda Sorunu Gençler arasında oldukça popüler olan ve son trend kapsamındaki dar pantolonlar hakkındaki en büyük sorun bunların nasıl giyileceğidir. Dar pantolonlar daha çok bayanlar tarafından tercih edilmesine karşın son zamanlarda erkeklerinde oldukça sık bir şekilde ..

27.06.2017 0
Dar Paça Pantolonlar Nasıl Kullanılır
Kadın

Dar Paça Pantolonlar Nasıl Kullanılır? Dar paça pantolonlar bayanların en çok sevdiği moda parçalarından biri. Peki ya dar paça pantolonlar nasıl kullanılır? Bunun hakkında bir fikriniz yoksa yazımızdan tüyolar alabilirsiniz. Dar paça pantolonlar dar jeanler, kalem pantolonlar, skinny pantolonlar, streight pantolonlar ..

27.06.2017 0
Dar Paça Kombinleri
Kadın

Dar Paça Kombinleri Bayanlar tarih boyu giyimine düşkün olduğu gibi dönemimizde de buna bağlı olarak birçok formlarda ve kombinasyon türevlerinde kıyafetler üretilerek birbirlerine uyarlanmakta… Buna göre farklı kesimlerdeki pantolonlarında eş kombinleri bulunuyor. Bu yazımızda da dar paça kombinleri ..

27.06.2017 0
Dantelli iç Çamaşırı Nasıl Yıkanır
Kadın

Dantelli iç Çamaşırı Nasıl Yıkanır Dantelli iç Çamaşırı Nasıl Yıkanır İç güzelliğinizin en zarif parçası olan Dantelli İç Çamaşırı Nasıl Yıkanır? Ya da yıkarken yeterince özen gösteriyor musunuz? İç çamaşırlarınızı gerektiği gibi yıkmazsanız hem çabuk ..

27.06.2017 0
Daha Hacimli Kirpikler için 4 Adım
Kadın

Daha Hacimli Kirpikler için 4 Adım Bakışlarınızı daha da güzelleştirmek ve Daha Hacimli Kirpikler için 4 Adım Her insan bakışlarıyla karşısındakini etkilemek ister. Özellikle bayanlar için bazen bir bakış sayfalar dolusu yazıdan, saatlerce konuşmaktan daha etkilidir. Madem bakışlar bu kadar önemli onları daha ..

27.06.2017 0
Mayo Bikini Modelleri
Kadın

Mayo Bikini Modelleri Mayo bikini modelleri, yaz aylarında en çok göz gezdirilen modellerdir. Üç tarafı denizlerle çevrili olan ve yarımada özelliğini taşıyan ülkemizde, birçok plaj ve sahil vardır. Bunun yanı sıra havuz konusunda çok fazla seçenek mevcuttur. Yaz ayları yaklaştığı zaman yeni ..

27.06.2017 0
Clinique All About Shadow Serisi
Kadın

Clinique All About Shadow Serisi | Gözler kalbin aynasıdır derler. Çok doğrudur ancak eksiktir. Gözler güzelliğin penceresidir. Çünkü ne kadar güzel olduğunuz kadar bakışlarınızla karşınızdakini nasıl etkilediğiniz de önemlidir. Güzel bir makyaj bile sözler eksikse makyaj sayılmaz. Bunun için ..

26.06.2017 0
Çeyizlik Havlular Facebook
Kadın

Çeyizlik Havlular Facebook Çeyizlik havlular Facebook kullanıcılarına sürekli detaylı olarak sunulabiliyor. Bunun olabilmesi için; Facebook kullanıcısı olmak Facebook " Çeyizlik Havlu " konulu bir gruba üye olmak yeterli. Eğer bu ikisini de yaparsanız, çeyiziniz için ne tür havlular ..

26.06.2017 0
Çeyizlik Dantel Modelleri 2018
Kadın

Her genç kızın çeyizinde bulunması gereken ürünlerden biri olan dantel modelleri , 2018 sezonunda da moda olan ürünler arasındadır. Dantel, modası geçmeyen ve kullanışlı olan nadir ürünlerden biridir ve dantelin kullanıldığı alanlarda şıklık yaratma gibi belirgin bir özelliği bulunmaktadır. Şık ..

24.6.2017 0