Gece / Gündüz
  • Kadın

Selena Gomez’in Saç Renkleri
Kadın

Selena Gomez’in Saç Renkleri Dünyanın, güzelliği, tarzı, kariyeri ve yaptıkları ile en çok konuşulan ve takip edilen isimlerinden biri Selena Gomez. Özellikle yaşadığı aşklar ve şarkıları ile birçok genç kızın takip ettiği ünlü isim, sadece yaptıkları ile değil giyim tarzı ve saç modelleri ..

19.7.2017 0
Selena Gomez’in Saç Renkleri
Kadın

Selena Gomez’in Saç Renkleri Dünyanın, güzelliği, tarzı, kariyeri ve yaptıkları ile en çok konuşulan ve takip edilen isimlerinden biri Selena Gomez. Özellikle yaşadığı aşklar ve şarkıları ile birçok genç kızın takip ettiği ünlü isim, sadece yaptıkları ile değil giyim tarzı ve saç modelleri ..

19.7.2017 0
Saten Gecelik Modelleri
Kadın

Saten Gecelik Modelleri Saten gecelik modelleri sayesinde şık geceler geçirebilir ve günün her dakikasında estetik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kullanımı zor olan kumaşlardan biri olan saten kumaşlar, geceleri rahat bir uyku çekebilmenize yardımcı olacaklardır. Birbirinden ilgi çekici saten gecelik modelleri ..

19.7.2017 0
Saçlarda Yarım Topuz Modası
Kadın

Saçlarda yarım topuz modası aslında yaz aylarında başlayan bir trend olmakla birlikte pratikliği ve şık duruşu ile tüm mevsimlere damgasını vurmuştur. Ve her geçen gün popülaritesi artmaktadır. Bu akımda kullanılan saç modeli ise saçlarının yarısının topuz yapılıp yarısının açık bırakılması ..

18.7.2017 0
Saçkıranla Başa Çıkabilme ve Mücadele Yolları
Kadın

Saçkıranla Başa Çıkabilme ve Mücadele Yolları | Saçlarda yer yer dökülmeler şeklinde yaşanan rahatsızlık farklı şekillerde ortaya çıkmaktadır. Nadir saçkıran vakalarında tüm saçlar dökülebilmekte ve hatta vücuttaki tüm kılların dökülmesi vakası olabilmektedir. ..

18.7.2017 0
Saçın Uzaması İçin Gerekli Vitaminler
Kadın

Saçın Uzaması İçin Gerekli Vitaminler Saçın Uzaması İçin Gerekli Vitaminler; Saçlarınız her zaman bakımlı ve güzel görünmenizi sağlayan en önemli aksesuarınızdır. Saçlarınızın sağlıklı görünmesi için bakım kremleri, saç kürleri uyguluyor olabilirsiniz. ..

18.7.2017 0
Romantik ve Etkileyici Tesettür Nişanlık Modelleri
Kadın

Romantik ve Etkileyici Tesettür Nişanlık Modelleri | Evliliğe atılacak ilk adımda, hiç kuşkusuz en heyecanlı olan kişi gelindir. Nişan töreni için uygun mekanın seçilmesi, eksiklerin tamamlanması, ikramlıkların hazırlanması gibi daha pek çok sabır ve emek isteyen iş, aileler her ne kadar yardımcı olsa da en çok ..

17.7.2017 0
Revani Nasıl Yapılır?
Kadın

Revani Nasıl Yapılır? Ülkemizdeki birçok kişinin sevdiği ve yıl içerisinde tonlarca ürettiği revani , en çok tüketilen tatlılardan bir tanesidir. Revani tatlısının bu kadar tüketilmesine neden olan tüm etkenler tatlının yapılışında yatmaktadır. Revani nasıl yapılır ? Revanini yapılışı için ..

17.7.2017 0
Prenses Etek Kabarık Gelinlik Modelleri 2018
Kadın

    Prenses Etek  Kabarık Gelinlik Modelleri 2018 | Kullanımı gelinler arasında gelenekselleşmiş olan kabarık gelinlik modelleri 2018 sezonunda da karşımıza çıkmakta olan gelinlik modelleri arasında yer almaktadırlar.Kat kat giyinmenin oldukça moda olduğu 2017-2018 sezonu gelinlik modelleri arasında kat kat etek yapısına sahip ..

17.7.2017 0
Postacı Çanta Modelleri
Kadın

Moda sektöründe çığır açan Postacı çanta modelleri, dilediğiniz renk ve tasarımla birlikte hizmetlerinizdedir. Postacı çanta modellerimiz, şık olduğu kadar kaliteli bir üretim sürecinden geçmiştir. Bundan dolayı, uzun ömürlü bir kullanıma sahip olacaksınız. Ürünlerimizdeki kalite, ..

17.7.2017 0
Popo Kaldıran Külotla Saatler Süren Sporlara Son
Kadın

Popo Kaldıran Külotla Saatler Süren Sporlara Son Daha güzel bir görünüm için Popo Kaldıran Külotla Saatler Süren Sporlara Son verebilirsiniz. Dış görünüşünüzün en önemli parçalarından biri hiç kuşkusuz kalçalardır. Birçok kadın göğüsleri gibi ..

17.7.2017 0
Pierre Cardin Eşarp Modelleri
Kadın

Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından olan Pierre Cardin eşarp modelleri kış gelince yeniden raflardaki yerini aldı. Yeni modellerin görücüye çıkmasıyla beraber pek çok kişi mağazalardaki bu yeni modelleri yorumlamaya başladı. Öncelikle tesettür giyiminde eşarp modellerinin ne derece önemli olduğunu anlatmak ..

17.7.2017 0
Pullu Oyalar ve Örnekleri
Kadın

Pullu Oyalar ve Örnekleri | Pullu Oyaların Yapılışı da diğer Oya Yapılışları gibi kolay ama nazik ve emek ister. Örgü dünyasına giren herkes ilk başta zorlanır. Çok fazla ayrıntı var gibi gelir. Basit bir iğne ve iplikle ne kadar fazla şey yapılabileceğini pek kimse düşünmez. Ancak örgü dünyasının ..

16.7.2017 0
Pullu Oya ve Örnekleri
Kadın

Pullu Oya ve Örnekleri | Eğer örgü dünyasını beğendiyseniz ve yapacak daha farklı modeller arıyorsanız Pullu Oya Örneklerini denemelisiniz. Pullu Oyalar size aradığınız farklılığı verecektir. Belki de bu yüzden fularlarda hatta çantalarda bile görülür oldular. Vintage modası ile zirveye çıkan ..

16.7.2017 0
Pullu Oya Örnekleri
Kadın

Pullu Oya Örnekleri | Örgü dünyasına bir şekilde girdiyseniz gördüğünüz yeni modelleri siz de yapmak isteyeceksiniz. Bunların içinde ilk farkı Pullu Oya Örnekleri ile göreceksiniz. Bu oya çeşitleri sizde normal dantellerden daha farklı modeller sunar. Pullu Oyalar genelde Anadolu köyleri ve kasabalarında ..

16.7.2017 0
Pullu Oya Nasıl Yapılır Örnekleri
Kadın

Pullu Oya Nasıl Yapılır Örnekleri ; Kadınların birçoğu sürekli olarak yazma, tülbent, baş örtüsü gibi aksesuarlar kullanırlar. Bu aksesuarlar hazır olarak birçok yerde uygun fiyatlara satılır. Bu aksesuarlar aynı zamanda kadınların en değerli eşyalarından birisi olan çeyizlerinde de yer alır. Bu ..

16.7.2017 0