Gece / Gündüz

Kullanım Koşulları

Web Sitesine ait herhangi bir içeriği veya hizmeti kullanan herhangi bir site, bu şartları kabul edecektir. Lütfen bu terimleri dikkatle okuyun.

Eremnet'da barındırılan kişisel bloguma yapılan yorumlarım dışındaki tüm içerik kendim oluşturuyor. Bu siteyi kullanan tüm site, aşağıdaki şartlar çerçevesinde kullanım koşullarını kabul ettiği kabul edilir.

Eremnet'daki içerikleri referans amacıyla bile olsa, içeriğin kopyalanması ve kullanılması yasaktır.

İzinsiz alıntı ve kopyalama durumunda kişisel ceza prosedürümüzü 5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri Yasası'na tabi tutma hakkına sahibiz. Burada 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili telif hakkı ve yasal düzenlemeleri burada bulabilirsiniz.

Eremnet'da yayınlanan içeriğe yorum yaparak yapılan tüm yorumları, bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Eremnet, sayfada yazdığınız herhangi bir yorum veya yorumda yasal ve ceza alanlarından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Tüm sorumluluk, yorumu yazan kullanıcıya aittir. Mahkeme kararına ve yorumuna ilişkin bilgi istenirse; Eremnet, yorumun e-posta adresini, yazma tarihini vb. Bilgileri Mahkeme ile paylaşacak.

Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasalara ve yönetmeliklere, etik etik kurallara ve Eremnet'un yorumlarını dikkate almalıdır. Aksi takdirde, kullanıcı herhangi bir bildirimde bulunmaksızın silinebilir.

Web Sitesinin virüs, truva atı ve benzeri yazılımlardan arındırılmış olmasını sağlamak için Kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini sağlamak ve nihai güvenliği sağlamak için gerekli korumayı sağlamakla birlikte, mevcut güvenlik önlemleri ile alınan önlemleri sağlamakla yükümlüdür. Imkanlar. Bu bağlamda, Kullanıcı, Web Sitesine girişinden ve doğrudan veya dolaylı sonuçlarından dolayı yazılımında ve işletim sistemlerinde oluşabilecek hatalarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Kullanıcıya karşı cezai bir şikayet veya Resmi Makamlardan resmi soruşturma talebi ve / veya Kullanıcı'nın Eremnet sitesini işletmesini engelleyen veya önleyen elektronik sabotaj veya saldırı veya elektronik sabotaj veya saldırı tespiti halinde Hafzullah, Araştırma ve hukuk hizmetleri değiştirme.

Kullanıcılar ve Eremnet arasında ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklarda Eremnet elektronik kayıtları kanıt olarak kabul edilecek. Bu gibi anlaşmazlıkların çözümünde İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir ve anlaşmazlık Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak çözülür.

Eremnet Web Sitesi, Kullanım Koşullarını herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değişiklik, yenilenme veya zorla geri çekilen hükümler, yayın sırasında tüm Kullanıcılar için geçerli olur.