Gece / Gündüz
  • Moda

Dünyada ki En Güzel Şişeli Parfümler
Moda

Dünyada ki En Güzel Şişeli Parfümler Parfümler, çok eski yıllardan beri insanların zaaflarını oluşturmaktadır. Çünkü kadın ya da erkeğin bakımlı olduğunu gösteren, girdiği her ortamda görüntüsü kadar kokusu ile de dikkatlerin üzerine çekilmesini sağlayan bir etkendir. Kötü ..

29.06.2017 0
Düğünlerin Olmazsa Olmazı Abiyeler
Moda

  Düğünlerin Olmazsa Olmazı Abiyeler | Düğün sezonlarında en çok aranan elbiseler abiyeler olmaktadır. Birbirinden güzel abiye modellerinden birini giyerek düğünde göz doldurabilirsiniz. Düğünler daha çok yaz mevsiminde yapılsa da kışın ve sonbaharda yapılan düğünler ..

28.06.2017 0
Dövmenin Bakımı
Moda

Dövmeler Sandığınızdan Daha Çok Bakım İstiyor | Dövme nasıl iyileşir sorusuna yanıt vermeden önce dövme hakkında biraz bilgi vermekte yarar var. Kalıcı, yani iğneyle yapılan dövmede tahmin edileceği gibi yaptırdığınız yer ve hijyen konusu oldukça önemli. Bu nedenle ön araştırma yaparak ve gerçekten ..

28.06.2017 0
Dizüstü Çorap Modelleri Şıklığıyla Göze Çarpıyor
Moda

Dizüstü Çorap Modelleri Şıklığıyla Göze Çarpıyor Kadınlar için çorap seçimi en az kıyafetleri kadar özen göstermesi gereken bir konudur. İnce ve kalın diz üstü çorap modelleri ile kullanılan çoraplar özellikle ince çoraplar külotlu çoraplar gibi kullanılıyor. ..

28.06.2017 0
Dış Giyim Kodlarına Uygun Ev Kıyafetleri Penye Mood
Moda

Dış Giyim Kodlarına Uygun Ev Kıyafetleri Penye Mood   Kadınlar iç giyimi kadar dış giyimine de özen gösterirler. Ama giyinirken en çok rahatlığı ön planda tutarlar. Gündelik kıyafetlerde kullanırken her duruma uygun kıyafetler almaları bundandır. İstedikleri anda resmi bir hale bürünebilecekken istenmediğinde ..

28.06.2017 0
Deri Topuklu Ayakkabı Modellerinde Moda Rüzgarı
Moda

Deri Topuklu Ayakkabı Modellerinde Moda Rüzgarı Deri Topuklu Ayakkabı Modellerinde Moda Rüzgarı her zaman moda rüzgarında esmeye devam ediyor. Tasarımlar günden güne değişiklikler göstermeye devam ediyor. Ancak değişmeyen modeller yine yıllarca tekrar moda olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Her yıl değişen, birbirinden ..

27.06.2017 0
Deri Bileklik Modelleri
Moda

Deri Bileklik Modelleri Aksesuar kullanımının genellikle bayanlar tarafından daha sık yapıldığı ve özellikle de şık görünmek amaçlı kullanıldığını biliyoruz. Bayanlar dünyasında takılar ve aksesuarlar vazgeçilmez birer parça iken erkekler içinde durum son yıllarda değişmiş gözükmekte. Bayanlar ..

27.06.2017 0
Deniz Kızı Örgü Modelleri
Moda

Deniz Kızı Örgü Modelleri; Saçınız için güzel görünen bir örgü modeli arıyorsanız denizkızı örgü modellerine bir fırsat verebilirsiniz. Yapımı üçlü ve dörtlü örgüden biraz daha emek isteyen denizkızı örgüsü gözünüzü korkutmasın. ..

27.06.2017 0
David Beckham Giyim Tarzıyla Dikkat Çekiyor
Moda

  David Beckham gittiği her yerde şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken ve çoğu erkeğin kendisini örnek aldığı isimlerden birisidir. Popüler olan ne varsa tarzına yansıtan ve her dışarı çıktığında farklı giyim tarzını kullanan David Beckham her seferinde şık olmayı beceren ve bunu dünyasına yansıtmayı ..

27.06.2017 0
Çok Güzel Tesettürlü Abiyeler
Moda

Tesettür giyiminde abiye seçimi kimi zaman oldukça zor olabiliyor. Bu nedenle abiye giymek isteyen kadınlar aynı anda bir çok markaya göz gezdirmek isteyebilir. Çok güzel tesettürlü abiyeler bulmak için acele karar vermemek ve karşılaştırma yapmak kesinlikle önem taşıyor. Öncelikle abiyeyi neresi ..

27.06.2017 0
Çok Güzel Tesettür Gelinlikler
Moda

Tesettür gelinlikler, tesettür giyimde olmazsa olmaz parçalar arasında bulunmaktadır. Bu durum yıllardır değişmemiştir. Bilakis sürekli talep oluştuğu için tesettür gelinlik modellerinde sürekli bir çalışma sürmektedir. Tesettür gelinliklerin nasıl daha iyi olabileceği konusunda araştırmalara ara verilmemektedir. ..

27.06.2017 0
Çizme Modelleri Bayan
Moda

   Havaların soğumasıyla beraber kadınların ayağında çok şık durmasını istediği çizmeler raflardaki yerini aldı. Çizme modelleri bayan kategorisinde arattığınız zaman bir çok markada ve bir çok modelde çizme bulabilmeniz mümkün. Önemli olan tarzınıza uyan bir model bulmak ve almak olmalı. ..

27.06.2017 0
Çizme Modelleri Erkek
Moda

  Erkeklerin ayakkabı konusunda fazla bir tercihi olmadığını söyleyenler genelde yayılıyor. Çünkü kışın gelmesiyle birlikte erkekler için bir çok marka farklı modellerde kışlık ayakkabıları piyasaya sürmüş durumda. Bunlardan biri de çizmeler oluyor. Çizme modelleri erkek kategorisinde ..

26.06.2017 0
Çizme Modelleri Genç
Moda

  Sonbahar ve kış aylarında bayanların alışveriş sepetlerinde vazgeçemediği ürünlerden biri de çizmeler oluyor. Sonbaharda giyilmeye başlanan çizmeler alışveriş sepetlerinde kış aylarında da yer alıyor. Günlük ve şık kıyafetlerle de kullanılabilen çizme modelleri genç kesimi de etkisine almış ..

26.06.2017 0
Çarşaf Kenarı Danteli Örnekleri
Moda

Çarşaf Kenarı Danteli Örnekleri | Çarşaf Kenarı Danteli Örnekleri ile evinizdeki düz çarşafları birer estetik harikalarına dönüştürebilirsiniz. Kenar Danteli yapmak biraz uzun sürse de sonuçta evinize katacağı güzelliğe değecektir. Hatta çocuklarınız için bile şimdiden yapıp ..

24.6.2017 0
Büyük Bedenin Evdeki Şıklığı XXL Gecelikler
Moda

Büyük Bedenin Evdeki Şıklığı XXL Gecelikler Büyük Bedenin Evdeki Şıklığı XXL Gecelikler büyük beden kadınların oldukça sevdiği modellerdir. Her kadın güzeldir ve hoş görünmek ister. Dış giyimde aradığını çoğu zaman bulamayan ya da kendine yakıştırmayan hanımların gecelik seçimleri ..

24.6.2017 0